anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja przedmiotu u sprzedawcy ktory juz nie istnieje.

Client:47818794
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, niecałe 2 lata temu zakupiłem lampę ring o wartości ok. 300 zł. Najprawdopodobniej przestało w niej działać pokrętło zmiany jasności i lampa bardzo słabo świeci. Chciałem zgłosić reklamację jednak użytkownik od którego kupiłem przedmiot już nie istnieje w serwisie Allegro. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47818794 Ale sprzedaje, więc napisz do niego maila i reklamuj z tytułu rękojmi, działa tak samo jak przez Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Skąd wiesz, że sprzedaje?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47818794 Masz ochronę z rękojmi, która trwa 2 lata. Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o pomoc. Jeżeli Allegro ma jeszcze wpływ na tego sprzedawcę, zostanie wysłany do niego komunikat ponaglający, po którym sprzedający powinien się zająć Twoją reklamacją. Wcześniej wyślij mu mailem lub pocztą zgłoszenie reklamacyjne i domagaj się naprawy, wymiany towaru lub zwrotu wszystkich kosztów. Towaru jeszcze nie odsyłaj, zrobisz to dopiero po żądaniu sprzedawcy. Jeżeli Allegro nie pomoże, pozostanie Ci kontakt z najbliższym rzecznikiem konsumentów - pomagają bezpłatnie.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ty jesteś jaki dzieciak?

każda firma jest w cedig

i możesz ją łatwo znaleźć

nie masz obowiązku składać reklamacji przez allegro

oznacz moderatorów