anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja z Allegro

pgrudzinski1998
#7 Wielbiciel#

Witam, jakiś czas temu kupiłeś od kogoś na **piiip** Pada do PS5 i to już było jakiś czas temu i nie dawno zaczął lewy drążek sam działać i chciałbym go odesłać na gwarancje ale tamten Pan kupił to od allegro chodzi mi ze sprzedawcą było Allegro i teraz chciałbym się dowiedzieć jak można odesłać czy jak się skontaktować z Allegro? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A co teraz, a masz dowód zakupu od Allegro? A Allegro jest gwarantem,  Ty jak kupiłeś od tego pana więc składasz reklamację u niego.

oznacz moderatorów

pgrudzinski1998
#7 Wielbiciel#

Mam paragon jak kupowałem na **piiip** to koleś mi dał paragon wiec mam dowód zakupu tylko właśnie allegro jest gwarantem bo u nich na sklepie było zakupione 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak chcesz i gwarancja jest, to składaj. a jak długo była, jest gwarancja ?

oznacz moderatorów

pgrudzinski1998
#7 Wielbiciel#

Gwarancja niby jest bo było kupiony w grudniu 2023 więc jeszcze jest tylko teraz jak to im wysłać albo jak się z nimi skontaktować ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tym co jest gwarantem, pytaj tamtego skoro udzielił ci takiej informacji, a skąd wiesz że nie było na 14dni gwarancji?

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@pgrudzinski1998

Gwarancji udziela gwant wskazany w karcie gwancyjnej. Najczęściej jest to producent lub importer.

A jeżeli o rękojmię lub niezgodność z umową, to są to świadczenia nieprzechodne. W przypadku dalszej odsprzedaży, sprzedający odpowiada przez swoim klientem przez dwa lata od daty sprzedaży. Jak sprzedawcą jest osoba prywatna, to ma on prawo do skrócenia lub wyłączenia rękojmi. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@pgrudzinski1998 Gwarancja to świadczenie dobrowolne i nie musi w ogóle być udzielona. 
Jeśli jest udzielona to może to być gwarancja sprzedającego lub producenta. 

 

Jeśli to jest pad do ps5 i domyślam się że to oryginał Sony to najpewniej była to gwarancja producenta więc zgłoś się bezpośrednio do serwisu SONY - jeśli masz dowód zakupu to nie powinno być problemu z naprawą gwarancyjną. 

Przez allegro nic nie załatwisz bo to nie Ty dokonywałeś tego zakupu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 @Przecież to formularz reklamacji przesyłki 🙈

oznacz moderatorów