anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja - zwrot - brak wpływu na konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40704337
#8 Zapaleniec#

Reklamowałam buty, sprzedawca uznał reklamację i zlecił zwrot przez Allegro (mam print screen transakcji). Jednak na konto nie wpłynęły środki z przelewu. Nie wiem jak skontaktować się z Allegro, a nie chcę otwierać dyskusji, bo to uczciwy sprzedawca. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40704337 Cześć. 🙂 Jakiś zwrot został zlecony na Twoje konto przez Allegro Finanse dzisiaj w nocy (408 złotych). Nie podałaś numeru zamówienia, zatem trudno mi powiedzieć, czy to zwrot od Sprzedającego z tytułu uznanej reklamacji. Jeśli kwota się nie zgadza, to poproszę o dokładne dane. 

Jeśli jest to jednak zwrot za buty, to dzisiaj jest sobota i banki mogą nie księgować przelewów tak szybko, jak w ciągu tygodnia. Sprawdź proszę swój rachunek w poniedziałek lub wtorek. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:40704337
#8 Zapaleniec#

Niestety to nie ten zwrot. Wklejam zdjęcie zwrotu jakie dostałam od sprzedawcy. Minęło już sporo czasu.

Screenshot_20220806-085946_Gallery.jpg

oznacz moderatorów
Client:40704337
#8 Zapaleniec#

Nr zamówienia 9c7a1c74-ea7e-11ec-a11e-71c77562f9f1

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40704337 Środki w wysokości 158 złotych rzeczywiście zostały zlecone przez tego Sprzedającego 18 lipca. Za to zamówienie zapłaciłaś za pomocą Allegro Pay - zatem środki nie wracają na Twoje konto bankowe, tylko zwiększają limit w usłudze. 

Jeśli przed zwrotem zdążyłaś spłacić swoje zakupy z Allegro Pay, to na Twoim koncie powstała nadpłata. Przejdź proszę do swojego panelu Allegro Pay (https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay/) i w sekcji "Zarządzanie nadpłatami" wskaż proszę numer konta do zwrotu środków. 🙂 

Zrzut ekranu 2022-08-6 o 11.01.37.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:40704337
#8 Zapaleniec#

Aaaaa.... i wszystko jasne! Nie wpadłam zupełnie na to. Dziękuję bardzo! ❤

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40704337 Nie ma sprawy. Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów