anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

paulinci18
#7 Wielbiciel#

Pomimo 3 reklamacji  i wnioskowania  o zwrot pieniędzy sklep nie oddaje ich a sprzęt też jest nienaprawiony.od listopada allegro mi tylko pisze  że  sprawa  w roku i nic z niej nie wynika.z  pok obiecali mi odblokować  opcję nie robią  tego dodatkowo wczoraj  odkurzacz wrócił  z serwisu który  nie widzi wady ale  uszkodzili  inne elementy. I allegro  nic z tym nie  robi....

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Ten wątek był wczoraj, moderator zamknął wątek z "jakiegoś" powodu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

paulinci18
#7 Wielbiciel#

Widocznie  nie wiedział  co odpisać  tak wygodniej.....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie pamiętam tu takiego wątku żeby allegro tak zlekceważyło  odpowiedź. A zapytam dlaczego pisał moderator że masz zablokowany POK?😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@paulinci18 Nie piszesz tutaj wszystkiego. Dobrze wiesz, że na Twoim koncie jest blokada, bo złamałaś regulamin Programu Ochrony Kupujących. @mr_oma przypominała o tym tutaj. W tej sytuacji uzyskanie rekompensaty nie jest możliwe. Zakładanie kolejnych wątków w tej sprawie nic nie zmieni.

Jeśli chodzi o samą reklamację, w toku prowadzonej korespondencji zasugerowano Ci, żebyś zgłosiła się do Rzecznika Praw Konsumenta. Skorzysaj z tej możliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Dlaczego w tamtym wątku usunięto nr aukcji i moje posty, w których wyrażam własną opinię na ten temat? Poza tym usunięto nazwę sklepu, nie logon sprzedawcy, tylko nazwę. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Twoje posty nie służyły wyjaśnieniu sprawy. Sugerowałeś, że ignorujemy problem kupującej i wspieramy decyzję sprzedającego, co nie jest prawdą.

Nazwa sklepu została usunięta, bo zarówno reklama jak i antyreklama konkretnych firm jest na Gadane zakazana. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Który punkt regulaminu AG naruszają posty niesłużące wyjaśnieniu sprawy? Ile setek takich postów na AG jest zamieszczanych dziennie i dlaczego nie są usuwane? Będziesz chciała przykłady, aby mi utrudnić? Poczytaj forum i sama znajdziesz. 

Tutaj wiele osób coś sugeruje, a posty nie są usuwane. Tutaj wiele osób wprowadza w błąd, a posty nie są usuwane. Ja mogę wyrazić własną opinię na temat poruszony w wątku..

Dlaczego numer oferty został usunięty?

Reklama Oficjalnego Sklepu Allegro jest dozwolona?

Nazwę Media Markt też usuniesz? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Nie ma w regulaminie AG zapisu, który pozwala usuwać posty niesłużące wyjaśnieniu sprawy? To na jakiej podstawie usunięto te posty? Nie było tam mojego postu o żadnym ignorowaniu i wspieraniu, był post o tym, że Allegro jednak nie może podważyć decyzji sprzedającego i dziwnym trafem nie może wypłacić pieniędzy z POK w tym przypadku. 

oznacz moderatorów

paulinci18
#7 Wielbiciel#

Ta jasne przecież za każdym razem co innego piszecie to jest chore......

oznacz moderatorów

paulinci18
#7 Wielbiciel#

Miała  być jakaś pomoc  a tu ni  a że  sklep zniszczyl produkt jeszcze bardziej  mam zdjęcia to jest ok??

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@paulinci18 Już widać, że sklep ma, zdaniem Allegro, prawo do tego, a Allegro nie może podważyć jego decyzji. Nie może Ci też wypłacić rekompensaty z POK, bo rzekomo naruszyłaś regulamin POK. Moim zdaniem, gdyby to był mniejszy sklep, sprawa już dawno byłaby załatwiona. Poszukaj rzecznika konsumentów w swojej okolicy, zgłoś na piśmie problem, on Ci pomoże. 

oznacz moderatorów

paulinci18
#7 Wielbiciel#

Też  tak uważam. Tak próbowałam  ale oni mówią  że  to allegro  w tej sytuacji ma załatwić tą  sprawe i że skoro zniszczyli sprzęt to allegro powinno wyjaśnić  sprawe.kupowalam dużo na allegro  ale tą sytuacja mnie  powoli zniechęca  .

 

oznacz moderatorów