anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

Client:46222361
#8 Zapaleniec#

Witam,

Po upływie okresu ochrony kupującego, wysłałem sprzedającemu towar na reklamacje z prośbą o zwrot pieniedzy. Od sprzedającego brak kontaktu. Po upływie 14 dni roboczych zapytałem co z reklamacją, sprzedawca odpisał po upływie kilku dni albo i tygodni(?) że rozpatrzyli reklamację i że wyślą nowy produkt. Minęło 3 tygodnie od tej wiadomości, a nadal nie mam ani pieniędzy ani produktu, natomiast sprzedawca ma już u siebie mój reklamowany produkt drugi miesiąc. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46222361 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numer tego zamówienia.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:46222361
#8 Zapaleniec#

Cześć 🙂

Oto numer zamówienia:

d3687140-c258-11eb-bffc-2755f80390ec

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:46222361 Należy otworzyć dyskusję i tam opisać problem, sprzedajacy musi się wypowiedzieć w ciągu 24godz, masz także pomoc Allegro, po 14dniach możesz złożyć wniosek do POK, jak nie rozwiąże się problem. https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:46222361
#8 Zapaleniec#

@ko_alka @ Cześć. Nie wiem czy Pani pisała w tej sprawie do tego sprzedawcy. Ale odezwał się tego samego dnia z zapytaniem o numer konta bankowego, wysłałem mu numer konta i od tamtej pory cisza. Minęło 7dni ... Nie odpisał a pieniędzy również nie wysłał..

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46222361 Skonsultuję jak możemy Ci pomóc w tej sytuacji i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko otrzymam szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów