anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rekomenduję zerwanie z "orlen paczka".

prof.Tutka
#7 Wielbiciel#

Zacznę od tego, że sprzedawca prawdopodobnie nic nie zawinił. Problem polega na amatorszczyźnie "orlen paczka".

"Orlen paczka" przedmiot dostarczylo do innego punktu odbioru niż to wskazalem na allegro. Dwukrotnie interweniowalem w "Orlen paczka" i mnie zapewniano, ze przedmiot trafi do wlasciwego punktu. Okazalo sie, że przedmiot odeslali nadawcy. Nadawca przedmiotu nie otrzymal. 

 Nadal jestem zainteresowany tym przedmiotem i nie wiem co zrobic.

Orlen Paczka rżnie glupa i zglaszanie im czegokolwiek to strata czasu. Firma ktora w tym przypadku pokazala, że jakosc ich uslug, to 0/10. 👎👎👎

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

pecela
#17 Koryfeusz#

Nikt nie zerwie umowy z takiego powodu. Do tego Allegro patrzy całościowo na usługę, a tu Orlen Paczka nie wypada aż tak źle.

Na tej samej zasadzie ja mogę się domagać zerwania umowy z Inpostem, bo na palcach jednej ręki mogę policzyć ile przesyłek doręczyli bez konieczności składania reklamacji (od czasu wprowadzenie Paczkomatów). I jeszcze jak w przypadku Paczkomatów po prostu przesyłka dotrze po kilku dniach do właściwej maszyny, to w przypadku kuriera jest już dużo gorzej (paczka jest wg systemu doręczona, więc czego pan chce). 

oznacz moderatorów