anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z odroczonej płatności

scarpaci69
#1 Nowicjusz#

jak mogę zrezygnować z opcji odroczona płatność. Gdzie w ogóle mogę sprawdzić na jakie usługi jakie mam limity/możliwe obciążenia?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@scarpaci69 O jakie odroczone płatności Ci chodzi? Musisz pisać precyzyjnie, bo na Allegro są odroczone płatności dla firm, jest Zapłać później, jest też Allegro Pay.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@scarpaci69 Odroczona płatność dla Firm ?

  1. Umowa z Allegro.pl w przedmiocie świadczenia usługi Odroczona płatność dla Firm może być rozwiązana w każdym czasie przez Użytkownika za 30-dniowym wypowiedzeniem, poprzez złożenie rezygnacji w stosunku do Allegro.pl, z zastrzeżeniem, że rekomendowanym sposobem wypowiedzenia tej Umowy jest skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=24354965-3d19-4c63-a4cd-a0462bdc8560 i wybraniu tematu: „Rezygnacja”.

  2. Użytkownik może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi Odroczona płatność dla Firm w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym, w sposób opisany w ust. 1 powyżej, w przypadku rażącego naruszenia przez Allegro.pl postanowień Regulaminu.

  3. W przypadku, gdy Kupujący złoży oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 powyżej o rozwiązaniu umowy na usługę Odroczona płatność dla Firm, w okresie kiedy Wierzytelność nie jest jeszcze wymagalna, umowa na usługę Odroczona płatność dla Firm ulegnie rozwiązaniu z chwilą zaistnienia pierwszej z przesłanek: spłaty Wierzytelności lub upływu terminu wymagalności Wierzytelności.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@scarpaci69 w przypadku Allegro Zapłać Później (tu słuszna prośba @xyz96 o precyzyjne określenie, ja sprawdziłam te dane, ale społeczność nie ma takiej możliwości :)) Możesz sprawdzić ile zostało Ci do spłaty w zakładce Allego Zapłać Później. 1 lipca wyłączymy tą formę płatności, jednak do 31 sierpnia będzie działać panel Allegro Zapłać Później, który podlinkowałam. Przypominam, że na opłacenie zakupów w ramach tej formy płatnosści kupujący mają 30 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów