anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

robiłam przelew tradycyjny i potrzebuję potwierdzenie przelewu

Client:46127716
#2 Obserwator#

dostałam dofinansowanie na otwarcie działalności ale nie mogę korzystać z szybkich płatności. wybrałam opcję przelewu tradycyjnego i dokonałam płatności ale pieniążki najpierw idą na konto allegro a dopiero później na konto sprzedającego. potrzebuję potwierdzenie przelewu że moje pieniądze dotarły do sprzedającego. gdzie tego szukać albo gdzie pisać aby otrzymać taki dokument?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

milka1234567890
#18 Luminarz#

Zawsze tak idą, przez operatora płatności, natomiast potwierdzenie zakupu, paragon czy Fv wystawia sprzedający.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tam skąd był robiony?

oznacz moderatorów

Client:46127716
#2 Obserwator#

potrzebuję udokumentować "całą drogę" pieniędzy. pierwszą część mam od mojego konta do  konta bankowego allegro ale czy jest opcja otrzymania potwierdzenia od konta bankowego allegro do konta sprzedawcy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46127716 Nie jestem pewna czy możemy udostępniać takie dane. Niemniej potwierdzenia przelewów możesz uzyskać, pisząc przez ten formularz. Jeśli konsultanci będą mieć taką możliwość, na pewno Ci je przekażą.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Client:46127716 Gdy wpłata dotrze, dostaniesz maila z Allegro pt. "Sprzedający otrzymał Twoją wpłatę"

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46127716 jak wiesz że potrzebujesz takich dokumentów to po co płacisz przez operatorów ??? żadnego potwierdzenia nie otrzymasz bo ja np. mam zbiorcze wypłaty na konto firmowe z całego miesiąca, więc zapomnij 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów