anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

robiłem zakup na allegro ,i bez mojej zgody allegro zapłaciło za zakup nie z mojego konta ,jak to zm

1mysiak1
#7 Wielbiciel#

Robiłem zakup który chciałem zrobić,sprawdziłem swoje namiary do odbioru  nacisnąłem kupuje i płacę ,i wyskoczyło mi od razu że zakup zapłacony bez wyboru przeze mnie banku z którego chciałem płacić . tak było do tej pory ,nie wiem jak to naprawić zaznaczam że nic nie kombinowałem.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Coś tu nie pasuje od kiedy Allegro płaci za zakup, nie masz podpiętej karty płatniczej?

oznacz moderatorów

1mysiak1
#7 Wielbiciel#

Nie do tej pory było tak że jak zdecydowałem się zapłacić, to musiałem wybrać nazwę banku i dopiero się do niego zalogować ,i zaakceptować ten zakup..Wydaje mi się że to jest to po aktualizacji komputera.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@1mysiak1 A masz kartę podpiętą do konta ?

oznacz moderatorów

1mysiak1
#7 Wielbiciel#

Nie, i to mnie dziwi że pieniądze pobrano z konta ,ale nie mojego bez żadnych powiadomień i zatwierdzeń przez przez tego właściciela.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1mysiak1, czy możesz podać numer tego zamówienia? Zweryfikuję to. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

1mysiak1
#7 Wielbiciel#

Witam.Pytacie się czy mój problem który opisywałem się rozwiązał ,otóż po części tak chociaż nie wiem co wykonałem żeby to się nie powtarzało. To że kwota kupna przez allegro przeszła przez inne konto ,to nic  ale obawiam się czy w przyszłości " ktosik''nie dobierze się  do moich poborów.

Poza tym że jakiś dowcipniś z Allegro Gadane próbując mi doradzić zablokował mojego maila, miałem z tym spory problem,gdyż nie jestem nastolatkiem co buszuje w sieci,i musiałem poszperać tu i ówdzie. Odnośnie tego czy allegro płaci za zakupy, otóż nie, ale chyba allegro stworzył procedure uiszczenia za kupno przez stronę Allegro .

Dzięki za to że mogę sobie z kimś pogadać. Życzę spokojnych i słonecznych dni.

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Być może byłeś zalogowany na konto Allegro, z którego nie wylogował się wcześniejszy użytkownik, a ten miał np. powiązaną stała płatność szybkim przelewem.

Może skorzystałeś z płatności Allegro Pay, bo nie ma technicznej możliwości, aby kupować za czyjeś pieniądze.

 

 

oznacz moderatorów