anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup gry playstation 4

xmichalhbkx
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Hej chciałem kupić konto z grą na playstation 4 znalazłem oferte z kontaktowałem się z sprzedającym a on mi jakiś regulamin wysyła, że niby po zakupie gry nie mogę zmienić danych ani sprzedać gry dalej bo dostęp do gry zostanie zablokowany. Dziwi mnie to, że mimo zgłoszenia oferty allegro nie reaguje. Chyba sprzedaż takiego dostępu do konta jest nielegalna, jako kupujący nabywam całkowite prawo do zakupionego towaru i mogę nim dysponować jak chce. I pytanie czy taka sprzedaż jest legalna? 

Screenshot_20220305_145355.jpg

Screenshot_20220305_145425.jpg

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xmichalhbkx Podaj mi proszę numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xmichalhbkx
#8 Zapaleniec#

Witam oferty są na allegro lokalnie jedna z nich to 9e9eb1b8-0869-4f8a-bcd4-f7b17103f6a9.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xmichalhbkx To nie jest oferta, której dotyczy rozmowa powyżej, więc poproszę o numer oferty, której dotyczy ta konwersacja. W opisie oferty, którą wskazałeś, nie ma niedozwolonych zapisów, więc nie mamy tutaj pola do działania.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xmichalhbkx
#8 Zapaleniec#

Tamtej oferty już nie ma bo zleciała albo wyprzedał to co miał. Czyli powinienem sam wam dostarczyć dowody przez screeny nowych rozmów z nim, że sprzedaje dostępy do konta z jakimś regulaminem (tj. łamanie art. 116 ustawy o prawach autorskich) bo tamtej oferty już nie ma ale są nowe do których nie można podpiąć tego screena. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xmichalhbkx Prześlij mi proszę te wiadomości bez zamazanego obszaru, tak by było widoczne, kto jest nadawcą tych wiadomości na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xmichalhbkx bardzo dziękuję, dostałam już Twoją wiadomość. Działam już w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów