anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbicie listy / edycja kupionych przedmiotów.

TomaszSO
#2 Obserwator#

Hej,

Kupiłem parę różnych przedmiotów od jednego sprzedawcy i na liście kupionych zaznaczyłem i kliknąłem "Zapłać".

Teraz chciałbym opłacić tylko kilka z nich, a nie całą listę, jak to zrobić? Nie mogę nic edytować.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@TomaszSO  koszyka nie rozbijesz, wejdź w kupione i anuluj zakup i kup ponownie poprawnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomaszSO
#2 Obserwator#

Ale jak anulować, mam tylko opcje: Szczegóły , Oceń sprzedawcę , Dokończ zakupy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zrób tak;

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwych produktach kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerami ofert, nazwą przedmiotów, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu.

Potem kup ponownie tylko to, co chcesz opłacić.

oznacz moderatorów

TomaszSO
#2 Obserwator#

No właśnie problem w tym, że te produkty nie są osobno jako kupone tylko połączyło je w jedno zamówienie (jedna lista produktów) i nie mogę zaznaczać ich osobno. W szczegółach też nie mam takiej opcji jak anulowanie. Z części produktów nie chcę rezygnować tylko usunąć z tej listy 1/2 pozycje. To były zakupy w licytacji, więc nie mogę kupić ponownie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomaszSO  zakup od firmy czy osoby prywatnej ?  Popsułeś komuś licytację 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@TomaszSO Nie usuniesz z listy już teraz części produktów. Jeśli nie możesz anulować i kupić ponownie, wyślij mailem odstąpienie od umowy - rezygnację z produktów niepotrzebnych, ustal ze sprzedawcą jeden koszt dostawy pozostałych przedmiotów i zapłać mu bezpośrednio na jego rachunek bankowy zwykłym przelewem. Płatności poza Allegro nie są zabronione.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Owszem, nie są, ale też nie ułatwiają sprzedającemu kilku kwestii z tym związanych.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów