anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbieżności w tytułach aukcji.

REPART_MP
#7 Wielbiciel#

Allegro01.png

 

Po wejściu w aukcję, taka rozbieżność.  40 z lewej, 50 z prawej. Czy to błąd? Po co dublowanie tytułu/nagłówka (jakkolwiek zwać) i to jeszcze z rozbieżnością?

Czy coś źle rozumuję?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy ale może to być błąd w tzw. produktyzacji, czyli połączenia ofert przez Allegro, czytaj to co napisane w ofercie, to jest ważne. Najlepiej zapytaj sprzedającego żeby uniknąć nieporozumień.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@REPART_MP Ta różnica polega na błędnym powiązaniu oferty od sprzedającego z produktem w naszym katalogu, ale już go usunęliśmy, więc teraz jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Podłączę się z podobnym problemem. Sprzedaję tranzystory  których nie widzę kiedy wpiszę do wyszukiwarki ich nazwę  BDP491. Aukcja nr  11243628847, u mnie w zestawieniu figuruje jako aktywna.Znajduję trzy inne aukcje a mojej nie widzę. Jak mogę cokolwiek sprzedać jeżeli nie jest to widoczne w wyszukiwarce?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Twoja oferta jest prawidłowo widoczna w wynikach wyszukiwania wśród innych ofert, więc nie widzę tutaj żadnych nieprawidłowości: 

_HolaOla__0-1659876342055.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Niestety to nie są moje oferty. Moja oferta jest 16 szt za 37,60 a takiej na zestawieniu wyżej nie widzę. To raz A dwa ja widzę tylko oferty o nr. 12154973845, 10093395278, oraz 12167081232 skąd więc na Twoim jest 6 ofert? Przed chwilą sprawdziłam, nadal widzę tylko trzy, te same co poprzednio oferty i nie widzę swojej.  

https://allegro.pl/kategoria/czesci-elektroniczne-tranzystory-67239?string=BDP491

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@cztery_bez_atu Ja też widzę Twoją ofertę: 
- po wpisaniu w wyszukiwarkę jej numeru (11243628847) - jest (16 szt. za 37,60)
- po wpisaniu BDP491 widzę 6 ofert, w tym dwie Twoje (16 szt. za 37,60 i 1 szt za 8,99).

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Cuda Panie cuda.  Rozumiem że zostały ukryte pod którąś z widocznych aukcji jako jej rozwinięcie, ale bezpośrednio nie widać. Zaraz to sprawdzę.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tak jak myślałam. Nie promuję w żaden sposób moich ofert więc zostały ukryte pod jedną z ofert jako jedna z: 4 oferty tego produktu. Gratuluję temu ( poza starymi wyjadaczami Allegrowymi ) kto ją tam znajdzie. Dobrze że w innym serwisie coś się zaczęło wreszcie dziać i następne 2k aukcji zostało przeniesione.

oznacz moderatorów