anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie opini Sprzedającego i produktu

kolorafa
#7 Wielbiciel#

Nie zrozumcie mnie źle, bardzo lubię Allegro, ale kierunek w którym się zmienia jest bardzo niepokojący.


Allegro rozdzielając opinie produktu i sprzedającego spowodowało że coś co miało pomóc stało się idealnym sposobem na oszukiwanie kupujących fałszywymi opiniami.

kolorafa_0-1638624676740.png


teraz każdy sprzedawca "dobiera" sobie opinie do swojego produktu ...
za niedługo będziemy kupować końskie łajno z ocenami iphone 12
nie zdziwiłbym się jakby negatywne opinie zostały kasowane przez allegro na zgłoszenie sprzedawców pod tytułem "opinia tyczy się innego produktu"

Czy tylko mnie ten kierunek w którym allegro zmierza niepokoi?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Agent051
#16 Inspirator#

@kolorafa Nie chcę wpływać na twoją sympatię do Allegro, ale sprzedający nie ma możliwości dobierania sobie opinii do produktu. Wszystkim zarządza Allegro i o wszystkim decyduje Allegro. Sprzedający nie ma nic do powiedzenia. 

oznacz moderatorów

kolorafa
#7 Wielbiciel#

W takim wypadku to jest jeszcze bardziej niepokojące niż myślałem ... bo teraz nikt nie odpowiada za wprowadzanie kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kolorafa Jest gorzej niż myślałeś,  najlepiej nie wystawiać opinii produktu bo jest bez sensu.

Już kiedyś pisałem, jeśli kupisz robaczywe jabłka (może się zdarzyć)  i  napiszesz taką opinię  to wszyscy sprzedawcy jabłek  będą mieli  opinię o robaczywych jabłkach.

Jest to efekt tak zwanej produktyzacji, nowego wynalazku Allegro

A jabłka jak wiadomo są różne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Opinia produktu jest widoczna we wszystkich ofertach niezależnie od sprzedającego, każdy kupujący osobno wystawia komentarz sprzedającemu i osobno produktowi.😀

oznacz moderatorów