anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie połączonych przedmiotów w zakładce Moje zakupy

adriansukn
#8 Zapaleniec#

Po wylicytowaniu dwóch przedmiotów od jednego sprzedającego w zakładce Moje zakupy zaznaczyłem obydwa aby dokonać płatności, okazało się że przesyłka będzie droższa niż pojedyńczo. W opisie dostawa było w obydwu licytacjach dostawa za 19 i maks 2 lub 5 przedmiotów w paczce. Jak mogę to rozdzielić aby opłacić osobno?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Teraz już nie rozdzielisz. Możesz zapłacić za całość bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy, poza Allegro, z jednym kosztem wysyłki.

Możesz też opłacić całość przez Allegro, a sprzedawca do paczki włoży Ci nadpłatę za wysyłkę.

oznacz moderatorów

adriansukn
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nie zgadza się na opłacenie poza allegro/ bezpośrednio na konto przelewem.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@adriansukn Możesz zrezygnować z zakupu, zapytałbym moderatorów czy nie da się tego rozłączyć: @mr_oma @la_nika @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@adriansukn Obecnie nie ma możliwości, aby rozdzielić płatność za zakupy w licytacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

adriansukn
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, z drugiej strony nie ciekawe to. Pojedyńczo zapłaciłbym jakieś 28 a teraz muszę zapłacić 38 chociaż w aukcjach było że można wysłać dwa przedmioty w jednej paczce za 19 zł.

oznacz moderatorów