anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie zakupów od jednego sprzedającego

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Witam. Proszę o pomoc czy ktoś miał podobny problem i czy w ogóle da się to zrobić, otóz mam wykupiony smart , wylicytowałem od jednego sprzedającego 9 przedmiotów (każdy z innej aukcji, każdy powyżej 40 zł, na każdej aukcji paczkomat max 1szt w przesyłce) , no i byłem przekonany, że zostanie do mnie nadanych 9 przesyłek tak jakbym 9 razy coś kupił i osobno opłacił. Jednak ja poczekałem aż wszystkie licytacje się skończą i chciałem opłacić wszystko na raz no i mi scaliło wszystkie zakupy w jedą całość , wyskoczył komunikat że przesyłka przekracza 40 zł i smart nie przysługuje. I teraz pytanie czy da się rozdzielić zakupy jak już zostały złączone ? Ponieważ gdybym wiedział że taka jest praktyka opłacałbym każdy zakup osobno no i wtedy nie było by problemu a tak mamy jak zawsze po fakcie 🙂 Wiem że mogę anulować zakup ale nie chcę tego robić , przesyłka za wszystko to prawie 90 zł też nie mam ochoty tyle płacić. Może da się to jakoś zrobić?

Pozdrawiam i  z góry dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety tak może być problem , nie udowodnisz ,że wysłałeś wszystko .Lepiej wyślij każde zamówienie osobno .

oznacz moderatorów

ola_lodz1
#2 Obserwator#

Udało się rozdzielić te przedmioty? Bo właśnie mam ten sam problem i nie mogę wybrać czym jestem zainteresowana a co bym chciała anulować. Jak anuluje to strace wygrane rzeczy w licytacji a nie chce. 😕

oznacz moderatorów

Client:104633768
#7 Wielbiciel#

Ponoć się nie da. Tak stwierdził operator allegro.

Obraz bez nazwy.png

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak to prawda, kiedyś się dało.

oznacz moderatorów

Smiggii
#7 Wielbiciel#

Po prostu super każdy płaci allegro a ono ma jeszcze tyle dziur że to jest aż śmieszne ,  sprzedający mówi że to nie jego problem że aukcje się złączyły ,

!po pierwsze wiadomo weszło mi kilka rzeczy na licytacji za 10% ceny rynkowej

!po drugie Do SMART od dopłaca wiadomo Prowizja od wysyłki

 

Podsumowując , jak kupującemu się nie uda opłacić a wysyłka przedmiotów o wartości 200zł jest za 120 kurierem bo na smart jest za dużo złączonych przedmiotów To tylko ja tracę czas 

Sprzedający zyska produkty które może sprzedać dużo drożej...

oznacz moderatorów

Smiggii
#7 Wielbiciel#

nie prawda ma czas na zapłacenie i może odstąpić bez podania przyczyny bo jest umowa na odległość

oznacz moderatorów