anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie zakupów od jednego sprzedającego

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Witam. Proszę o pomoc czy ktoś miał podobny problem i czy w ogóle da się to zrobić, otóz mam wykupiony smart , wylicytowałem od jednego sprzedającego 9 przedmiotów (każdy z innej aukcji, każdy powyżej 40 zł, na każdej aukcji paczkomat max 1szt w przesyłce) , no i byłem przekonany, że zostanie do mnie nadanych 9 przesyłek tak jakbym 9 razy coś kupił i osobno opłacił. Jednak ja poczekałem aż wszystkie licytacje się skończą i chciałem opłacić wszystko na raz no i mi scaliło wszystkie zakupy w jedą całość , wyskoczył komunikat że przesyłka przekracza 40 zł i smart nie przysługuje. I teraz pytanie czy da się rozdzielić zakupy jak już zostały złączone ? Ponieważ gdybym wiedział że taka jest praktyka opłacałbym każdy zakup osobno no i wtedy nie było by problemu a tak mamy jak zawsze po fakcie 🙂 Wiem że mogę anulować zakup ale nie chcę tego robić , przesyłka za wszystko to prawie 90 zł też nie mam ochoty tyle płacić. Może da się to jakoś zrobić?

Pozdrawiam i  z góry dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

pinsplash
#21 Demiurg#

@robertseredynski  Opłaciłeś - nie? to w czym problem 😉  ? zaznaczaj w koszyku tylko te aukcje za które chcesz zapłacić np 3 potem kolejne 3 itd.. i sprawdzaj za każdym razem czy łapią się w smart. Tyle 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Witam . Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie proszę czytać ze zrozumieniem.  Nie opłaciłem,  chciałem to zrobić i mi scaliło wszystkie 9 także nie mam już możliwości opłacić tylko 3 , i o tym ten post, jak je ponownie rozdzielic.  Pozdrawiam

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@robertseredynski   jak scaliło?? własnie dodałem do koszyka kilka zakupów od jednego sprzedajacego i mogę wybrać 1,2 lub 4... Nie masz możliwości rozdzielenia? takich kwadracików do "odhaczenia" po lewej stronie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Podobno w Kupionych od jednego sprzedawcy w licytacji nie ma, tylko właśnie jakoś to scala - nie mogę tego sprawdzić. Klika osób już tu pisało na ten temat. Tu nie chodzi o koszyk.

oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Miałem taką możliwość,  jednak kiedy zaznaczyłem wszystkie żeby opłacić na raz, wyskoczyła mi informacja ze Smart nie przysługuje to sie wycofałem z platnosci i zostało scalone bez możliwości wyboru poszczególnych przedmiotów.  Teraz mogę opłacić tylko wszystkie , a mi zależy na ponownym rozdzieleniu 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

. pomyłka

oznacz moderatorów

ola_lodz1
#2 Obserwator#

ola_lodz1_0-1677494990182.png

Jak anuluje wszystkie przedmioty to trafia one od nowa na licytacje. A chce tego uniknąć. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz w zakładce Kupione 9 oddzielnych zakupów? Zaznacz po lewej tylko 2 -3 zakupy i na dole kliknij Płacę.

oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Witam . Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie proszę czytać ze zrozumieniem.  Nie opłaciłem,  chciałem to zrobić i mi scaliło wszystkie 9 także nie mam już możliwości opłacić tylko 3 , i o tym ten post, jak je ponownie rozdzielic.  Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 teraz nic nie ma w koszyku tylko wzakladce kupione 9 pozycji z rozpoczętą płatnością .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A gdzie ja piszę, że on to ma w koszyku?? Przecież o zakładce wspominam, nie o koszyku.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 w panelu kupone ma 9 pozycji od jednego sprzedawcy , tego normalnie rozdzielić się nie da ,kliknął kupuje i płacę i teraz ma calą transakcję jako całość .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To jak to jest ktoś u mnie kupuje kilkanaście przedmiotów każdy powyżej 40 zł i opłaca je razem to nie ma smarta? nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. u mnie np.dziś klient opłacił kilka aukcji oddzielnie mając smarta i jak mu wyślę razem to będzie jakiś problem? pakowanie oddzielnie to kłopot i wydatek a czasem nawet potem brakuje skrzynek wolnych na paczkomacie .

oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Nie ma problemu do póki kwota za wysyłkę nie  przekroczy 40 zl , wtedy Smart nie przysługuje,  i nie jest to wzięte z nieba tylko z mojego konkretnego przypadku. Też jestem bardzo zdziwiony bo pierwszy raz mam taki przypadek a kupuje dużo,  z tym ze zazwyczaj jest info np. max 5 w paczce i wtedy nie ma problemu bo nawet przy 15 przedmiotach wyjdzie nie całe 30 zł.  Ja miałem każdy przedmiot max 1 w paczce i tylko możliwość paczkomatu ze smartem, także wyszło ponad 80 zł za wszystkie paczki i pojawił mi się ten komunikat. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@robertseredynski 

Jak to teraz wygląda w zakładce Kupione? Masz wszystko zgrupowane w jedną pozycję i po lewej stronie jest tylko jedno pole do zaznaczenia, że za to wszystko razem masz płacić? Anulowałeś rozpoczętą płatność? Jeśli tak to wygląda, to już lepiej skontaktuj się ze sprzedawcą i zapłać mu bezpośrednio na konto za wszystkie przedmioty i jeden koszt wysyłki. Na pewno wyjdzie taniej niż 90 zł.

oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak jest jeden kwadrat do zaznaczenia za wszystko.  W najgorszym przypadku tak zrobię i skontaktuję się ze sprzedającym ale zamówiłem jeszcze rozmowę z allegro,  bo przecież nie może być tak ze jak zrobię 9 oddzielnych przelewów to jest Smart i 9 paczek a jak jeden przelew za 9 przedmiotów to już nie. Ewidentny błąd w systemie.  Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

robertseredynski
#7 Wielbiciel#

No i oczywiście bo nie dodałem tak się stało po anulowaniu rozpoczętej płatności bo wcześniej mogłem zarządzać każdym przedmiotem osobno tj. przy każdym miałem kwadrat i na pomarańczowo dokończ transakcje 

oznacz moderatorów

kszydlowska
#2 Obserwator#

Dzien dobry - czy udalo sie Panu rozwiazac problem? Mam dokladnie taki sam - a zaden z komentarzy nie wydaje sie pomocny 😞 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie tyle błąd, co celowe działanie moim zdaniem, abyś płacąc za "darmowe" dostawy płacił za dostawy mimo wykupienia "darmowych" dostaw 🙂

oznacz moderatorów