anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenia z Allegro.

djtomusss
#7 Wielbiciel#

Witam, na moim koncie w zakładce Rozliczenia z Allegro, widnieje saldo -40gr. Ktoś tez tak ma? skąd to się w ogóle u mnie wzięlo? Nigdy nic nie sprzedawałem, a za zakupy płaciłem albo allegro Pay, które jest na czas albo za pobraniem.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dawniej pobierali 20gr za wymianę monet na kupon , zobacz w historii 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@djtomusss Mamy, takie kwoty wzięly się zapewne stąd że kiedy brali opłatę 0,20gr za wymianę monet, ale do 1zł się nie przejmuj tą opłatą.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@djtomusss Cześć 🙂 Na naliczone 40 groszy składają się dwie opłaty za wymianę monet na kupon w 2018 i 2019 roku. Jednorazowo wymiana monet na kupony kosztowała kiedyś 20 groszy, już tę opłatę zlikwidowaliśmy. Nie przejmuj się tą zaległością — jeśli kiedyś coś sprzedasz, to wtedy możesz uregulować tę opłatę. Do tego czasu rób zakupy i korzystaj z Allegro jak dotychczas 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433  

napusal 

Mamy, takie kwoty wzięly się zapewne stąd że kiedy brali opłatę 0,20gr za wymianę monet, ale do 1zł się nie przejmuj tą opłatą. 

 

Zeszły miesiąc nie opłaciłem 0,40 groszy . zapomniałem otrzymałem komunikat jeśli nie opłacę to zostanie zablokowana sprzedaż,  zapłaciłem , id czasu do czasu uda się coś sprzedać . 

Za durne 40 groszy zablokują sprzedaż 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Nikt za 40 groszy nie zablokuje sprzedaży, proszę nie wprowadzaj w błąd. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka   przeczytaj sobie rozmowę z doradca na czacie , doradca wyraźnie napisał jeśli nie opłacę tej kwoty zostanie mi zablokowana sprzedaż . 

Mam zapis tej rozmowy, podać ci numer czatu ,zobaczymy kto wprowadza w blad 

Takie słowa padły od doradcy , poszukaj sobie tej rozmowy i przeczytaj .

Proszę mi nie pisać że wprowadzam w błąd taka odpowiedź uzyskałem od doradcy, a może to doradcy wprowadzają w błąd ,  

To proszę lepiej wyszkolić doradców 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Nie mam dostępu do tej korespondencji, ale już na pierwszy rzut oka widzę, że obecnie masz wyższą zaległość na saldzie niż 40 groszy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka   wtedy chodziło o 40 groszy. 

Rozmowa była z konsultantka Żaneta , nazwisko tutaj na forum nie będę pisał  

 

Doprecyzuje wypowiedź  przeczytałem tą rozmowe kilka minut temu, doradca napisał że blokada może zostać nalizona , zarazem przepraszam za błędną wypowiedź że blokada zostanie nałożona 

oznacz moderatorów