anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozwiązanie sporu

Ear_Dinen
#7 Wielbiciel#

Licytowalam buty, na których ostatecznie mi nie zależało. Wiedziałam że moja oferta zostanie przebita (że względu na popularność produktu).

W dniu zakończenia aukcji, ok 25 minut przed zakończeniem aukcji, dostaje info że moja oferta została przebita. Po kolejnych 20 paru minutach informacja że jednak wygrałam aukcję. W mailu podana informacja że to nie kupujący ale sprzedający przed samym zakończeniem aukcji wycofuje ofertę licytującego!

Wychodzi więc na to że sprzedającemu zależało jeszcze na podbiciu oferty, więc możliwe że fejk konto podbiło aukcję ale że ceny swojej wysokiej nie ustawiłam to od razu, to oferta została przebita, w tej sytuacji sprzedający usunął wyższą ofertę by jednak niby nie stracić na sprzedaży. Zostało to jednak uczynione bezpośrednio przed końcem aukcji, co daje mi podstawy do myślenia że akcja była po prostu ustawiona.

Wysłałam wiadomość do sprzedającego że poddaje ten proceder w poważne wątpliwości i w związku z tym chce ustąpić od sprzedaży, bo czuję się najzwyczaj oszukana.

Jak wymusić swoją rację na sprzedającym?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Zadziałała allegrowa "spółdzielnia". Dałaś maksymalną cenę, kolega sprzedawcy Cię przebił, sprzedawca poznał tym sposobem Twoje maksimum, a potem sprzedawca odwołał ofertę kolegi, który zalicytował ponownie niżej i Ty wygrałaś. Została zawarta umowa, masz obowiązek zapłaty, ale do tego może Cię zmusić tylko sąd. Nie przejmuj się, sprzedawca do sądu Cię nie poda 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ear_Dinen Licytacja na AL, nie płacisz przez 5 dni, nie ma zakupu.

oznacz moderatorów