anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sens podwójnego zabezpieczenia.

Nimbli
#9 Pomysłodawca#

Witam. Jaki jest sens podwójnego zabezpieczenia inny niż otrzymywanie telefonów reklamowych bo: ?

Jeśli korzystam z urządzenia znanego systemowi to nie muszę wklepywać kodu SMS. Niestety system nie wylogowuje automatycznie po X minutach bezczynności więc jeśli się nie wyloguję  i oddalę od komputera to ktoś pod moją nieobecność może mi kupić dla hecy samochód. Na domiar złego jeśli korzystam z urządzenia służbowego z którego korzystają też inni i zapomnę się wylogować to nawet nie dojdę kto mi taki numer wykręcił.

Te całe bezpieczeństwo Allegro jest do kitu jeśli jednocześnie mogę być zalogowany na wielu urządzeniach i nie zostaję wylogowywany automatycznie przy bezczynności.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nimbli dwustopniowe logowanie m zapewnić bezpieczeństwo Twojego konta i uniemożliwić niepowołanym osobom dostęp do niego nawet jeśli będą znały Twoje hasło. Jeśli korzystasz z komputera, do którego dostęp ma więcej osób powinieneś pamiętać o wylogowaniu się. Rozumiem Twój pomysł, obawiam się jednak, że większość osób korzystających z Allegro nie byłaby zadowolona, gdyby musieli się za każdym razem logować od nowa. Oczywiście mogę się mylić, dlatego jeśli uważasz, że więcej osób go poprze, zachęcam Cię do umieszczenia wpisu tutaj. Społeczność będzie mogła się do tego odnieść. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Nimbli
#9 Pomysłodawca#

Ok. Częściowo masz rację ale są jeszcze dwie możliwości. Można zrobić żeby dało się ustawić czas wylogowania od 0-czyli nigdy do X- minut. Dodatkowo zalogowanie na jednym urządzeniu wylogowuje z drugiego. I tak korzysta się z jednego w danym czasie. Myślę, że to rozwiązało by problem jednych i drugich.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nimbli dziękuję, przekazałam Twoją sugestię dalej. Z osobistego doświadczenia mogę tylko napisać, że zdarza mi się korzystać z dwóch urządzeń niemal jednocześnie i wygodne jest dla mnie to, że w aplikacji Allegro jestem od razu zalogowana oraz że gdy zmieniam komputer to mogę bez dodatkowego klikania np. dokończyć zakup.
To oczywiście są osobiste odczucia, dlatego przeanalizujemy Twoją sugestię 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów