anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sfera mobile

lkapolka1
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem telefon od tego sprzedawcy widzę na allegro jak i w internecie mnóstwo zróżnicowanych opinii. Czy ktoś kupował od tego sprzedawcy i może rzetelnie się wypowiedzieć co było okej a co nie okej ? I ewentualnie jak z rozwiązywane im sporów z tym sprzedającym? 

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

Monika__L
#16 Inspirator#

użytkownicy allegro w opłatach.

oznacz moderatorów

mariuszek125
#8 Zapaleniec#

A on nie poniesie konsekwencji? 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

jeśli wypowiedział się w dyskusji, zrobił to terminowo i rzeczowo to nie.

obciążonoby go tylko gdyby uchybił terminom albo nie wypowiedział wyraźnie swojego stanowiska

oznacz moderatorów

mariuszek125
#8 Zapaleniec#

Nie do pomyślenia. A co ja mam zrobić z tym telefonem? On leży u mnie. Wysłał go tak po prostu bez mojej wiedzy

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

to musisz dogadac z allegro

oznacz moderatorów

mariuszek125
#8 Zapaleniec#

Ok dziękuje za odpowiedzi. Czekam na rozpatrzenie w takim razie 

oznacz moderatorów

mariuszek125
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie. Dostałem mail z propozycją zwrotu ceny 50 procent urządzenia (tak naprawdę to 30 procent bo kwota która mi zaproponowali to tyle wychodzi) . Druga opcja to wysłanie do serwisu i wycena naprawy. Odpisałem im że interesuje mnie wysłanie i wycena i teraz cisza od kilku dni nie dostałem wiadomości. Czy ja coś źle zrobiłem czy liczą na to że ja zapomnę o sprawie? 

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

witam, czy już zakończył się Pana problem z telefonem? dostał Pan zwrot za telefon? ja jestem w podobnej sytuacji w styczniu zakupiłem telefon który okazał się używany, po przeczytaniu ich opinii boję się go odesłać bo potrafi go zniszczyć,  Prawdopodobnie będę składał zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

ale czego ty sie boisz?

sprzedawca go zniszczy? czmu i jak?

co masz do stracenia? masz telefon-trupa i tak

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

74221377419__6C43C917-E793-4A3B-9035-2411B5AA88FF (1).jpeg

 

74221379899__A7636219-A1ED-4CDE-BD47-62E578ACBD0B (1).jpeg

 

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

Dziś trafiłem na taką opinie w/w firmy. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:42214562 odeślą cię na policję, a policja stwierdzi że takie rzeczy się rozwiązuje 1 reklamacją 2 powództwem cywilnym 

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

jest to oszustwo z art 286 par. 1 kk, już rozmawiałam z prokuratorem, termin na ustne zawiadomienie mam na wtorek. Jeżeli sprzedawca nie odda środków sprawa idzie dalej. Nawet jak będę musiał wytoczyć proces cywilny. Jestem gotów poruszyć niebo i ziemię Jeżeli będzie taka potrzeba i szukać osób oszukanych. Dziś uderzam jeszcze do allegro, zobaczymy co oni odpowiedzą. Nie odpuszczę  

oznacz moderatorów

Client:105511263
#8 Zapaleniec#

Czy udało się Panu posunąć tę sprawę w sądzie lub u prokuratora? Czy złożył Pan pozew? Czy mogę ja lub inni poszkodowani w jakiś sposób dołączyć do pozwu?

Również zostałem oszukany przez tego sprzedawcę, ale udało mi się odzyskać pieniądze. Potem zaczął do mnie pisać, że muszę usunąć opinię na Allegro, ponieważ to jest oszczerstwo i wszystkie jego telefony są nowe. Powiedział też, że wysłał do mnie prawnika 😄

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

Witam proszę o kontakt telefoniczny jutro koło godziny 10. 724994636

oznacz moderatorów

Client:105511263
#8 Zapaleniec#

Nie mówię zbyt dobrze po polsku, więc lepiej napiszę panu na WhatsAppie, dobrze?

oznacz moderatorów

Client:42214562
#8 Zapaleniec#

Tak może Pan. 

oznacz moderatorów

mariuszek125
#8 Zapaleniec#

Tak zakończył. Allegro zwróciło połowę ceny zakupu i poprosiło wysyłkę do serwisu na wycenę naprawy. Oczywiście dostali odpowiedź że naprawa niemożliwa i zwrócili resztę kwoty,a urządzenie zostaje u mnie. 

oznacz moderatorów

Berta550
#2 Obserwator#

Ja mam podobną sytuację z tym Sprzedającym.Spór trwa 3 tydzień. Po wielu telefonach, mailach z Allegro dziś wreszcie podali mu ostateczny termin (24h na zwrot środków).Jeśli to nie nastąpi -otrzymam zwrot w ramach Allegro Protect.

To co mogę doradzić- nie odpuszczać.Ten Sprzedawca SferaMobile jest oszustem!!!

Wstyd że Allegro pozwala na takie konta

oznacz moderatorów

Client:104108325
#1 Nowicjusz#

Przestrzegam przed zakupem u tego sprzedawcy. Telefon nieoryginalny. Proszę poszukać opinii w internecie. Na allegro brak negatywów bo po 90 dniach nie można ocenić sprzedawcy. 

oznacz moderatorów