anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na kuriera

Client:108367593
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam paczkę " kurier na adres-UPS" niestety paczka zamiast na adres trafiła do punktu. Uprzedzając pytania- byłam cały dzień w domu i kuriera nie było. Czy mogę w takiej sytuacji złożyć skargę na kuriera, który zamiast do domu zostawil paczkę w punkcie bo tak było mu wygodniej? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:108367593 Możesz napisać do nas w tej sprawie przez formularz (https://allegro.pl/pomoc/kontakt) lub skontaktować się bezpośrednio z UPS 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Napiszę czysto enigmatycznie . Obok mojego punktu jest wieżowiec , ogrodzony jak większość obecnie  ,często widzę jak podjeżdżają kurierzy z różnych firm  ,jest bramka i przy bramce domofon , chłopak dzwoni domofonem raz , drugi ....czeka , w końcu sięga po telefon , trzyma go chwilę przy uchu  ,w końcu podnosi położoną na ziemi paczkę i wraca do samochodu , to samo zdrarza się kilka razy dziennie więc podejrzewam uszkodzenie domofonu , i teraz sedno ,, nie wystarczy być w domu , trzeba dać kurierowi możliwość dotarcia pod drzwi . 

@Client:108367593 w żaden sposób nie nawiązuję swoim wpisem do sytuacji , która Ciebie spotkała .

oznacz moderatorów