anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na uzytkownika

maciuk1970
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Mam problem z użytkownikiem [edycja]. Użytkownik sprzedaje m.in. Nieśmiertelniki. Ja niestety zrobiłam błąd i zamówiłam nieśmiertelniki u tego użytkownika, ale nie poprzez Allegro, a poprzedni wiadomość @ (takie dwie możliwe opcje wyboru). Zamówienie złożone 10.11+zapłata. Od tego dnia cisza w temacie… 21.11 wysłałam zapytanie o swoją przesyłkę i potwierdził ze jest wykonana, ale niestety później zaczął się migać, udaje ze nie wie co się stało. Codzienne telefony i prośby nie skutkują. Czy mogę za pośrednictwem portalu Allegro uzyskać jakakolwiek pomoc? Dodatkowo zauwazylam, ze użytkownik ma dwie negatywne opinie, gdzie przypadki są identyczne jak mój… 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maciuk1970 Przykro mi, ale skoro dokonałaś zakupu poza Allegro, to jako serwis nie możemy Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@maciuk1970 Opinie "o sprzedającym" należy czytać przed podjęciem decyzji o zakupie. A jeżeli kupłaś coś poza Allegro to portal nie udzieli Ci pomocy. Pozostaje Ci tylko zgłoszenie sprawy na Policję > ale jak to była mała kwota > to umorzą sprawę "ze względu na niską szkodliwość społeczną" > ale spróbować nie zaszkodzi.

oznacz moderatorów