anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SKLEP NIE WYMIENIŁ FILMU A ZWRÓCIŁ PIENIĄDZE DLACZEGO ?

Alan_700
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry

 Mam problem, Sklep DVDMAX.pl stosuje dziwne praktyki, zwróciłem Filmy na DVD do REKLAMACJI, Rekonstrukcje Cyfrowe seriale POLSKIE DROGI i 40-latek, nadmieniam że z każdego tytułu mają oni - ten SKLEP jeszcze po 40-50 sztuk na stanie tego tytułu, wbrew MOJEJ WOLI, zamiast mi WYMIENIĆ te filmy DVD na NOWE EGZEMPLARZE to mi zwrócili pieniądze, fakt mam pieniadze zwrócone, ale nie mam Filmów, ok rozumiem gdyby nakład się wyczerpał i nie mieliby już tych tytułów, to rozumiem, ale oni mają jeszcze na stanie po 40, 50 sztuk tych filmów DVD, nadmieniam też że Sklep mogł się ze mną skontaktować, z zapytaniem czy woli pan zwrot kasy na filmy, czy wymiane na NOWE EGZEMPLARZE, a tu nic, zaznaczam że przy ZWROCIE zaznaczyłem OPCJE REKLAMACJA towaru, dziwna praktyka sklepu, i tego się już nie da odwrócić, co robić ??? proszę o odpowiedź . Alan_700

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Alan_700
#10 Popularyzator#

Co ty wypisujesz, aż zeskanuje twój post moim znajomym (Polakom) co mieszkają w Australii, chyba z krzesła z padną, to ich PROBLEM tego SKLEPU że dla nich to są KOSZTY, mnie jako klienta nie powinno to interesować, zgłosiłem REKLAMACJE, i mają OBOWIĄZEK wymienić, co innego jakby NIE MIELI JUŻ TYCH FILMÓW DVD na stanie, lub CAŁA SERIA od DYSTRYBUTORA była by WADLIWA, to niech WYCOFAJĄ jej SPRZEDAŻ tych Filmów DVD jak są z wadami, w tym kraju nic nie działa jak trzeba, o ....rządzie w Sejmie (nie-rządzie) już nie wspomę, ale to temat nie na to Forum .

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Alan_700 

A może sklep sprawdził filmy, działały prawidłowo więc woleli zwrócić pieniądze niż wymienić na nowe z którymi u Ciebie mógł być ten sam problem? Sklep ma prawo wybrać sposób realizacji reklamacji i narzekanie w internecie tego nie zmieni. Sprzedawca i tak ma mniejsze prawa niż kupujący więc korzysta z tego co ma.

oznacz moderatorów

Alan_700
#10 Popularyzator#

Tu nie chodzi o narzekanie, tylko o nagłosnienie sprawy, jak mają płyty DVD z usterkami to niech je wycofają ze sprzedaży i po kłopocie, nie było by tych przepychanek, rekalmacji, checy z oddawaniem kasy ....itp, etc, ....mają zła organizacje pracy , ale to ich Problem tego Sklepu a nie mój . Dyskusje na Allegro ze Sklepem zamknąłem, tutaj też na Społeczności Zamykam, ....dobrze przynajmniej że kase oddali, bo na ALI.....press u Chińczyka to ci nawet kasy nie oddadzą, nie zwrócą, często towary też nie dochodzą z Chin do Polski, ale to już temat nie na to Forum ....także temat ZAMYKAM . pozdrawiam .

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Alan_700 Sklep rozpatrzył reklamację zgodnie z ustawą. Z doświadczenia wiem, że to w większości przypadków wina sprzętu, najlepszym rozwiązaniem jest zwrot pieniędzy. Zbyt wiele pracy i kosztów jest by dociekać każdego przypadku z osobna.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów