anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart darmowy miesiąc

Client:86807194
#7 Wielbiciel#

Kupiłem allegro smart , ponieważ pierwszy miesiąc miał być za darmo jeżeli zrezygnuje, no i zapłaciłem 9zł po kilkunastu dniach zrezygnowałem i zwrotu do teraz nie otrzymałem nie było tez żadnej informacji. Kiedy oddadzą mi moje pieniądze?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

Napisz to samo na czacie lub przez formularz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Zapytaj, czy zwrot wpłaty Ci się należy i kiedy otrzymasz pieniądze. Na pewno Allegro Ci to wyjaśni.

oznacz moderatorów

Client:86807194
#7 Wielbiciel#

"czat jest niedostępny", a jak wypełniłem formularz "wystąpił błąd" w kulki lecą????

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj chwilę, czat będzie dostępny gdy skończą rozmawiać z inną osobą. W regulaminie jest napisane, że zwrot wpłaty następuje w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz napisać do Allegrohttps://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

U mnie jest wolny czat.Trochę cierpliwości.

oznacz moderatorów

Client:86807194
#7 Wielbiciel#

ta, a u mnie 3 dzień jest problem przy próbie nawiązania połączenia, nie pouczaj obcych ludzi dziecko, bo jak widzisz można sie skompromitować

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:86807194 Po kilkunastu tzn. po ilu konkretnie?

VIII. Odstąpienie od Umowy

  1. Nabywca będący konsumentem ma ustawowe prawo do odstąpienia od umowy, której przedmiotem jest zakup Usługi, bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-allegro-smart-jDel3gmrqt1

PS Już nawet na zakupie smarta tak się kombinuje?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Można kupić Smart, zrobić zakupy i zrezygnować??(jak jest taka furtka).

oznacz moderatorów

Client:86807194
#7 Wielbiciel#

kombinuje? zachęcają do spróbowania i ja z tego korzystam, musisz tak kogoś oceniać bo chce zwrotu swoich pieniędzmi zgodnie z przedstawioną ofertą?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:86807194 Czytając coś takiego "ponieważ pierwszy miesiąc miał być za darmo jeżeli zrezygnuje", aż samo ciśnie się na myśl.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Feveta
#7 Wielbiciel#

Witam, ukrylem kilka przedmiotów zakupionych i nie mam bladego pojęcia jak je przywrócić do zakładki moje zakupy. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Feveta Cześć. 🙂 Samodzielnie nie przywrócisz swoich zakupów. Może to zrobić pracownik Allegro. Odkryłam dla Ciebie zakupy z ostatniego tygodnia. Jeśli będziesz potrzebował przywrócić inne oferty, to daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Feveta
#7 Wielbiciel#
Dziękuję i pozdrawiam Łukasz!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:86807194 Tak, jeśli kupiłeś Smart po raz pierwszy, możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni i otrzymasz zwrot wpłaty nawet wtedy, gdy ze Smart korzystałeś w tym czasie.

oznacz moderatorów