anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart powyżej kwoty 100 zł

king401
#7 Wielbiciel#

Dlaczego sprzedający mając ofertę smart nie oferuje przesyłki kurierskiej dla zakupów  powyżej kwoty 100 zł tylko w dalszym ciągu paczkomat

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

gpz500
#12 Orędownik#

Bo może?

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Bo może nie ma czasu na zabawę z kurierami? Pracuje cały dzień, wieczorem pakuje i jedzie sobie kiedy chce i nadaje wszystkie przesyłki w kilka minut. 

Obsługa kurierska wymaga obecności w godzinach pracy kurierów. Znasz ten dowcip?

 

Kurier SMS: Dostarczę przesyłkę pomiędzy 14:00 a 16:00.

Klient SMS: Po 17:00 dopiero będę w domu!

Kurier SMS: Ja też.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

przy SMART kurierze sprzedający musi doplacic minimum 5zł by klient mial paczke za darmo

to tak zwany "rabat transakcyjny"

 

 

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@king401  nie jest do tego zobligowany, tak naprawdę nie ma obowiazku oferowania smarta, to wolna wola. Akurat z kurierami jest tak, że trzeba dopłacać do paczek, nie każdy się chce w to bawić. Ja też mam smarta tylko dla przesyłek pocztowych, a dla kurierskich już nie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

"Bo może nie ma czasu na zabawę z kurierami? Pracuje cały dzień, wieczorem pakuje i jedzie sobie kiedy chce i nadaje wszystkie przesyłki w kilka minut. 

Obsługa kurierska wymaga obecności w godzinach pracy kurierów. "

Rozumiem że kolega o parcel shopach nie słyszał... 
Zawozi się paczkę lub furę paczek do parcel shopu i tam się je nadaje, bez kiblowania w domu i czekania kiedy kurier raczy się zjawić.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@glenmoranghie - Rozumiem że kolega o parcel shopach nie słyszał... 

 

W jakich godzinach są czynne? 

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

W różnych, w promieniu ~400m od miejsca zamieszkania mam trzy czynne do 21:00 lub dłużej.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@glenmoranghie - ale dłużej niż paczkomat? 

oznacz moderatorów