anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART

grzymalow
#1 Nowicjusz#

Mam opłaconą opcje SMART za zakupy od 40 zł. Kupując towar wart 99 zł mi pokazuję że Smart od 100zł. Co to za naciągania? Po jaką cholerę takie kombinowanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

@grzymalow SMART od 100zł jest przy wysyłce kurierem. Natomiast od 40zł jest paczkomat lub odbiór w Żabce, Ruchu-ruchu albo Orlen, agencja pocztowa czy urząd pocztowy.

oznacz moderatorów

grzymalow
#1 Nowicjusz#

Próbowałem zamówić towar ważący ok 400 gr jeden komplet. Brak opcji odbioru w Żabce czy urzędzie pocztowym. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Bo nie każdy sprzedawca oferuje wysyłkę Pocztą. Sam od początku epidemii zrezygnowałem z tego przewoźnika i zostałem tylko przy Inpoście. Ja np. SMART oferuję tylko do paczkomatów. Nawet do kuriera tego nie oferuję. Więc musisz indywidualnie patrzeć na warunki dostaw u danego sprzedawcy. Wystarczy kliknąć "szczegóły dostawy" na aukcji jaka Cię interesuje i jest wszystko czarno na białym.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

zaraz sie posypią negi za kombinowanie i nieudostępnianie odbioru w żabce czy ruchu 🙂

przed zakupem zapoznaj sie z formami dostawy.Ponadto jesli interesuje Cie zakup w ramach programu SMART to wybieraj opcje wysylki oznaczone wlasnie tym logiem

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzymalow Smart ma swoje warunki i są to różne oprócz tego że go wykupiłeś to jeszcze sprzedawca musi je udostępniać a tak ogólnie z taką wagą to rzadko ktoś wyśle za darmo Przeczytaj opis Smart na Allegro pomoc ,tam wszystko jest

oznacz moderatorów