anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Dymek1109
#7 Wielbiciel#

Witam,dlaczego przy kazdej prubie zakupu musze potwierdzac ja kodem ktorego nie dostaje?sa trzy pruby wyslania kodu kturego nie dostaje a puzniej trzeba czekac dobe,o co chodzi?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

Jakim kodem? Z banku przy próbie zapłaty?

oznacz moderatorów
Dymek1109
#7 Wielbiciel#

Nie nie z banku tylko z allegro,np.chce kupic jakas czesc i zamawiam na podany adres za pobraniem i wyskakuje komunikat;prosze wprowadzic kod z esemesa,dodam ze nie dostaje zadnego kodu na podany adres w moim profilu wiec probuje jeszcze raz i tak trzy razy a pozniej joz nie moge bo dobowa liczba to trzy kody,probowalem zmieniac numer tel. bez powodzenia,ale przy zmianie numeru tel na profilu kod dostaje.Dodam ze wczesniej nie mialem potrzeby podawania zadnych kodow zeby dokonczyc zamowienie czyli okolo miesiaca.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Dymek1109
#7 Wielbiciel#

Z logowaniem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Dymek1109 Logowaniem ! ale do czego ,kogo Allegro ,banku itd ???

oznacz moderatorów
Dymek1109
#7 Wielbiciel#

A czy problem moze stanowic numer tel Norweski?ale z drugiej strony jak zmieniam numer na profilu to dostae kod a jak chce cos kupic to joz nie,niewiem gdzie ten kod idzie?rozumiem ze powinienem go dostac na numer podany w profilu,nie na numer podany w adresie do wysylki?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Dymek1109 Ale jaki kod? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim przy zakupie z logowaniem. Opisz to krok po kroku. Wchodzisz na Allegro, logujesz się, znajdujesz przedmiot, klikasz Kup teraz, potem wybierasz pobranie, a następnie klikasz Kupuję i płacę. Gdzie, w którym momencie, po której operacji pojawia się pierwszy raz ta informacja o kodzie? Mi się przy próbie zakupu nic takiego nie pojawia, ale nie klikam Kupuję i płacę, bo nie chcę kupić.

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Masz ustawioną dwustopniową autoryzację. Być może z błędnym numerem telefonu.

Możesz dodać urządzenie do zaufanych i wtedy nie będzie kodów.

oznacz moderatorów
Dymek1109
#7 Wielbiciel#

A czy problem moze stanowic numer tel Norweski?ale z drugiej strony jak zmieniam numer na profilu to dostae kod a jak chce cos kupic to joz nie,niewiem gdzie ten kod idzie?rozumiem ze powinienem go dostac na numer podany w profilu,nie na numer podany w adresie do wysylki?

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Dymek1109 Kod z banku  nie ma nic wspólnego z Allegro .Polecam słownik przy pisaniu !!!!!

oznacz moderatorów
rainbow_six
#7 Wielbiciel#

Z żadnego banku. Allegro, po kliknięciu "kupuję z Allegro Pay", rzekomo wysyła SMS i każe podać kod w nim zawarty. Tyle że żaden SMS nie dochodzi.

oznacz moderatorów
Mazer_Rakcham
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem 😕 Allegro twierdzi że to wina operatora bo po swojej stronie nic nie wykryli. Spróbuj przełożyć kartę sim do innego telefonu to wykluczy lub nie sam telefon. (ja sam jeszcze nie próbowałem). Powodzenia 😉

oznacz moderatorów