anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie "cena z dostawą: od najniższej" ZNIKNĘŁA !

cFiat
#12 Orędownik#

Przy wpisywaniu frazy i próbie sortowania "cena z dostawą: od najniższej" nie ma wogle możliwości wyboru takiego sortowania, gdzie się ono podziało a w moich ofertach to jest ?

1.jpg2.jpg

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@cFiat To jest kolejna, moim zdaniem, manipulacja Allegro. Na samym dole listy ofert musisz kliknąć " Sortuj bez dopasowania". Wtedy otrzymasz wyniki według najniższej ceny. To jest już szczyt 🙂 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

To ja chyba ja jestem ślepy bo tego nie widzę 😉 https://allegro.pl/listing?string=5sf3&order=p

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Alby nie jest dostępne takie sortowanie dla wszystkich kategorii albo mają takie sortownie tylko wybrani!!😊

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cFiat Chyba tak, bo ja widzę na tej liścia, na samym dole "Sortuj bez dopasowania". 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Chyba jednak nie bo nawet jak mam wątpliwości to wciskam CTRL + F i szukam na stronie i jak widać po poniższym wpisie ko_alka to ślepy nie jestem 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cFiat Tutaj też nie widzisz?

SORTUJ.JPG

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

A czytałeś co napisałem wyżej ? I co napisała ko_alka teraz już się pojawiło. Jak klikniesz "połącz te same oferty" to znika ta zakładka.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cFiat Nie, to było widoczne od początku, od Twojego pierwszego postu, tylko Ty nie widziałeś. 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Nie nie było widoczne. Bo jak pisałem wcześniej CTRL + F też frazy nie znajdowało.
Jak masz ustawienia "połącz te same oferty" to znika ten dolny pasek oraz te funkcje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cFiat Cześć. Po rozłączeniu ofert w listingu pojawi się taka możliwość:

Screenshot (2).png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Tylko co to mi daje ? Fakt się pojawia ale po co zostało to zrobione skoro było dobrze to znowu coś "naprawiliście" To pseudo "łączenie" nic nie daje i nie wiem do czego mi ma to służyć ?

oznacz moderatorów