anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spór

mpp110
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Chciałem zapytać czy do sporów zagląda jakiś człowiek z Allegro, czy wystawiliście tam tylko automaty. Mam wrażenie, że sprzedający (przynajmniej [edycja]) doskonale zdają sobie sprawę, że nikt tam nie zagląda, i od tygodni bawi się ze mną w kotka i myszkę.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@mpp110  Może powinien zaglądać ale czy zagląda ??

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Po 24H od zalożenia dyskusji możesz poprosić pracownika allegro o pomoc .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli pracownik Allegro w Dyskusji nie jest w stanie Ci pomóc, zgłoś dodatkowo problem tu;

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Odpowie Ci człowiek 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mpp110 zapewniam, że w dyskusji odpowiadają nasi pracownicy. Widzę, że na samym początku nie wyraziłeś się jasno, w czym leży problem. Liczę, że po dzisiejszej wiadomości, sprzedawca zrozumie Twój problem i wymieni sprzęt na właściwy. Pamiętaj, aby nie zamykać dyskusji, do momentu jej rozwiązania.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mpp110
#7 Wielbiciel#

Sądząc po zdawkowych wypowiedziach Allegro w sporze miałem wrażenie, ze odpowiada automat. W pytaniu do sprzedającego, dotyczącym aukcji, wyraziłem się jasno, ze zależy mi na kątowym stoliku i bocznej prowadnicy. Nie wiedziałem, ze trzeba te oczekiwania powtórzyć w sporze. W końcu sprzedający, [edycja], miał te informacje, ale udawał greka. Dzisiejsze wiadomości tu, na forum i w sporze, wiele mi wyjaśniły, dziękuję i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mpp110 No to tylko się cieszyć 🤣🤣

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Z automatu wysyłane są różne wiadomości, więc czasami leci mały spam.

U mnie tak wyglądają dyskusje z kupującymi:

 

DarkStoorM_1-1593690438836.png

a mailowo wysyłają powiadomienie zatytułowane "wypowiedzieliśmy się w dyskusji".

Chyba "nasz automat wypowiedział się w twojej dyskusji" 🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mpp110 W dyskusjach najprawdopodobniej odpowiadają pracownicy Allegro, ale posługują się oni uniwersalnymi szablonami, dopasowanymi do wielu podobnych sytuacji, dlatego można odnieść wrażenie, że odpowiada automat.

oznacz moderatorów