anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata allegro pay i zwrot towaru

Client:73753065
#7 Wielbiciel#

Witam.

Zakupiłam przedmioty przez allegro pay lecz przed ich zwrotem zdążyłam spłacić opcje pay. Co się dzieje w takim przypadku?

2 ODPOWIEDZI 2

Odp.: Spłata allegro pay i zwrot towaru

lew433
#21 Demiurg#

Tu masz wszystkie odpowiedzi, jest to umowa z bankiem więc wszystko tam należy załatwić: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

x.y.z "ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj " 😄
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Spłata allegro pay i zwrot towaru

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:73753065 

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

@lew433  wprowadza w błąd, to nie jest żadna umowa z bankiem, pieniądze wrócą na twój limit w Allegro Pay, a jeśli wcześniej spłacisz zakup, Allegro Pay odda Ci nadpłatę.

Odpowiedz
Ładowanie...