anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spam email niezwiązany z zakupem od sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ch3st3r2000
#7 Wielbiciel#

Witam, spotkała mnie dosyć nietypowa sprawa, mianowicie otrzymałem w dniu dzisiejszym od sprzedawcy u którego robiłem zakupy 6 miesięcy temu email z życzeniami świątecznymi. Wiadomość została wysłana z adresu który kończy się na "@allegromail.pl". Proszę mi powiedzieć czy przy zakupie, sprzedawca dostaje prawo do wysyłania spamu? Rozumie intencje chęci stworzenia pewnego rodzaju więzi z klientem aczkolwiek to jak dla mnie jest niezamówiona korespondencja, nie związana z zakupami która dodatkowo mnie wkurza bo nie obchodzę świąt katolickich. Proszę mnie poinformować, czy istnieje jakiś przycisk który rezygnuje ze spamu niezwiązanego z zakupami? Jeśli nie to proszę o radę co dalej. Przecież nie będę pisał do każdego sprzedawcy, by w razie czego nie przyszło mu kiedyś do głowy wysyłać mi niczego więcej prócz wiadomości związanych z zakupami.

 

Osobiście uważam że jest to nadużycie adresu sprzedażowego email który allegro udostępnia sprzedawcom.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Ch3st3r2000 

Faktycznie drama. Dalej to może po prostu zrezygnować z Allegro?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Ch3st3r2000
#7 Wielbiciel#

Masz racje! fantastyczne rozwiązanie problemu. Usuńmy wszyscy konta. Skoro dla ciebie nie stanowi to problemu to nie rozumie po jakiego grzyba wgl się udzielasz.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Ch3st3r2000 

Tak wgl to forum służy właśnie do udzielania się.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Ch3st3r2000
#7 Wielbiciel#

To może zacznij udzielać jakieś sensowne treściwe odpowiedzi a nie jakieś **piiip**oły typu usuń konto. Wyjdź ze swoich 4 ścian i zrozum że dla kogoś wysyłanie swoich katolickich zabobonów na skrzynkę email jest denerwujące. Gdybym chciał otrzymywać taką korespondencję to bym się zarejestrował na katolickich stronach. Pomijając już fakt treści tego emaila tu nadal rozchodzi się o niezamówioną korespondencję. Kupiłem, otrzymałem towar, podziękowałem za usługę i na tym powinno się to zakończyć tym bardziej przez platformę świadczącą usługi. Gdyby odbyło się to z ich prywatnego meila to pisał bym do nich.

oznacz moderatorów
Ch3st3r2000
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za treściwą, krótką i zwięzłą odpowiedź. Wolałem się upewnić na forum.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Ch3st3r2000   Dostałeś  odpowiedź  o jakiej marzyłeś.

A jednorazowe przesłanie życzeń świątecznych nie jest  spamem.  Ze  zdziwieniem zauważam że  wśród nas są tacy,  którzy niebawem zwykłe  "dzień dobry" na ulicy  będą  traktować jak zagrożenie prywatności.

Szczęśliwych Świąt, bez życzeń ci życzę  abyś  się denerwować nie musiał

ps.  nie ważne  czy święta obchodzisz  czy nie, one po prostu są.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Dzień dobry @br.  😊

Mnie urzekła dramaturgia tego wydarzenia 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
PComp3000
#7 Wielbiciel#

ten zapis w regulaminie jest juz od 20 lat

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ch3st3r2000  wyślij do nadawcy żądanie usunięcia Twoich danych zgodnie z artykuł 17 ust. 1 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

oznacz moderatorów