anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż Iphone w 30 sekund

tacim
#9 Pomysłodawca#

Zachodzę w głowę jak w 30 sekund można zakupić towar na allegro . Mam swoje lata więc na allegro jestem od początku ale zachodzę w głowę jak np 200 telefonów rozchodzi się w 30 sekund. Klikam kup teraz włącza się oferta allegro careprotect i jest po sprzedaży całość trwała może 10 sekund.  Nawet wpisanie blika trwa dłużej hahaha. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

Są takie specjalne boty co kupują wszystko w 3s

oznacz moderatorów

tacim
#9 Pomysłodawca#

😡

oznacz moderatorów

tacim
#9 Pomysłodawca#

I to jest legalne hmmmm

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@tacim 200 telefonów to nie tak dużo jeśli weźmie się pod uwagę ilość chętnych na zakup - na jeden telefon może przypadać nawet kilkadziesiąt/kilkaset osób zainteresowanych jeśli cena jest bardzo atrakcyjna więc tu liczą się ułamki sekund. Kto pierwszy ten lepszy.

oznacz moderatorów

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Mi udało się dokonać zakupu w kilka sekund. Jest to jak najbardziej możliwe bez żadnych dodatkowych sztuczek o ile nie bawisz się w bzdurne wybory paczkomatów, wklepywania kart czy blików.

 

Wcześniej można to było sprawdzić po API - kto z jakich nicków dokonał zakupu (wygwiazdkowane środki) ale za dużo było postów, że to ściemy i niemożliwe... i allegro nie chcąc odpowiadać na niewygodne pytania usunęło to z rok temu, może dwa.

oznacz moderatorów