anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż nielegalnej waluty do gry

marcokeys
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałem dzisiaj sobie zakupić trochę forsy w grze i wyskoczyła mi oferta sponsorowana, więc kliknąłem na nią i zacząłem się zapoznawać z ofertą. Z opisu oferty wynika, że gotówka zostanie przekazana z misji, ale nie jest opisane jak dokładnie sprzedający ją przekazuje po kupnie. W opisie o sprzedającym jest link do strony internetowej, więc wpisałem ją w przeglądarce i co mi wyskoczyło? Dane do konta gry trzeba podawać i że jest to robione programem, a nie z misji... Był jeszcze link do Discorda, więc wbiłem i tam wyszła cała prawda o produkcie: kasa do gry jest nielegalna, muszę podać dane do konta gry i zaakceptować blokadę gry, która na 99% nastąpi. I teraz moje pytanie brzmi następująco: dlaczego Allegro pozwala na sprzedaż tego typu przedmiotów? Produkt finalnie nie zgadza się z tym, co jest napisane w opisie. Czy Allegro coś z tym zrobi?

Nr oferty (jest ich więcej) 11086059477

Dodatkowo jest proponowana sprzedaż poza Allegro

nielegalna sprzedaż.png

nielegalna sprzedaż (2).png

opis wprowadzający w błąd.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jeżeli uważasz że oferta narusza zasady zgłoś ją ten formularz 

oznacz moderatorów

marcokeys
#9 Pomysłodawca#

Zajmą się tym?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to tak.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcokeys Lepiej zgłoś ją przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... W nim możesz zgłosić wiele ofert tego sprzedawcy i otrzymasz odpowiedź, czy działania zostały podjęte, czy jednak oferta nie narusza zasad.

oznacz moderatorów