anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający filtry węglowe

klaudiakaczmarek
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Mam pytanie, czy ktokolwiek z Państwa otrzymał już zamówione filtry węglowe?

Czy ten sprzedawca jest rzetelny?

 

Pozdrawiam słonecznie

 

Klaudia Kaczmarek

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

Sprawdź komentarze, dane firmy, opinie w necie i zdecyduj, nikłe szanse że na forum jest ktoś kto akurat u niego kupował 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

klaudiakaczmarek
#7 Wielbiciel#

Masz rację, ale sporo osób kupiło, liczyłam na odrobinę szczęścia  😉

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@klaudiakaczmarek Kiedy kupiłaś? Jaki był czas wysyłki? dostałaś jakieś powiadomienia o opóźnieniu? Rozpoczęłaś dyskusję ? No cóż jego komentarze nie powalają ...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

klaudiakaczmarek
#7 Wielbiciel#

Hejka, jeszcze nie kupiłam, jest jeden zły komentarz. Widzę, że sporo sprzedał tych filtrów, ciekawe, czy dojdą..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@klaudiakaczmarek skoro masz już na początku takie obawy, to poszukaj gdzie indziej, cena w dzisiejszych czasach to nie wszystko, jeleni łapią przeważnie na niska cenę, tak samo jak ostatnio był post o oryginalne ciuch w cenach o połowę niższych niż w sklepach firmowych, wałkiem czuć na odległość a kupujący szukają pomocy po forach i liczą ze dostana super produkt za pół ceny 😞 Myśleć i nie kupować 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ma dwa komentarze, jeden neg i jeden pozytyw, ale z obniżoną oceną gwiazdkową. Ja osobiście bym od niego nie kupił - i nieważne, że to firma. Kraj wysyłki: Hong Kong - a ponoć czas dostawy to około 5 dni , firma z Holandii, dziwne zapisy w informacjach o zwrotach i reklamacjach...

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

klaudiakaczmarek
#7 Wielbiciel#

Właśnie też mnie ta Holandia zadziwiła..

Dziękuję, masz rację, nie kupuję! Dobrego, słonecznego dzionka 🙂

oznacz moderatorów