anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył ci możliwośc kupowania - co to znaczy?

B_Wilk
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie - nie kupowałam nigdy u sprzedawcy, a mam informację "Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach. Skontaktuj się ze sprzedającym i wyjaśnij tę sytuację." 

Co to oznacza?
Oczywiście pisałam do sprzedawcy 2 razy w ciągu tygodnia ale zero odezwu - moze moje wiadomości allegro też są filtrowane i nie dochodzą?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

vonNogay
#16 Inspirator#

Trafiłaś na gablotę "tych klientów nie obsługujemy". Musisz mu napisać coś w stylu "panie sprzedawco kochany, ja na całym allegro to wszystkie sklepy mam już poobrażane, pański sklep jest ostatni, to teraz już chyba na aliekspresie będę musiała kupować ;((("

oznacz moderatorów

B_Wilk
#7 Wielbiciel#

AZ konta dziewczyny kupię ale sklepu nie było czym obrazić. Ba, sklep niedługo jest na allegro 😎😎‌ pytam bo wysłane wiadomości w ciągu tygodnia a odpowiedzi brak, blokuję też wiadomości allegro? 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@B_Wilk Kiedyś sprzedawcy mogli dodawać do listy "tych klientów nie obsługujemy" również użytkowników, którzy nic od nich nie kupili, ale kupili od kogoś innego i np. wystawili kiepski komentarz. Sprzedawcy na grupach na fejsbuku i innych miejscach wymieniali się nickami takich kupujących. 

Jeśli allegro zablokowało wiadomości to powinnaś dostać od nich taką informację. Pewnie sprzedawca po prostu olewa Twoje maile, niby powinno się odpowiadać, ale wystarczy ustawić automatyczną odpowiedź i w statystykach wszystko się zgadza.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wpisał Cie na "Moi nieaktywni kupujący" oznacza to ż emu podpadłeś, ale jak Ci zależy to kup z innego konta, Ja poszukałbym innego sprzedającego.

oznacz moderatorów

B_Wilk
#7 Wielbiciel#

Bez zakupów ciężko podpaść ale kto wie

Dzięki za informację 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie było zakupów  w tym sklepie? Czasem sprzedajacy mają kilka kont sprzedażowych ale także niektórzy przekazują sobie takie listy zablokowanych.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@LEW433 

Obecnie nie można dodać konta do nie aktywnych jeżeli nie było z nie go zakupów (to tyczy się przekazywania list). Można dodać kogoś z innego powiązanego konta ( tu masz rację).

oznacz moderatorów