anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wystawia jedna tarcze hamulcowa na aukcji. A domaga się zapłaty za 2 sztuki.

Client:33478003
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem tarczę hamulcową do auta. Na stronie widnieje opis cena za jedną sztukę. Dokonałem zakupu i płatności. Po tygodniu czasu po kontakcie z mojej strony sklep zażądał zakupu i zapłaty drugiej tarczy twierdząc, że towar sprzedaje tylko parami. Co mam robić. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:33478003 możesz podać numer tego zamówienia? Sprawdzę tą ofertę i poproszę o wiadomość z upomnieniem dla sprzedającego. Sprzedający nie może żądać od Ciebie dodatkowych zakupów, jeśli w ofercie była jedna tarcza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:33478003
#7 Wielbiciel#

Już doszedłem do porozumienia ze sprzedawcą towar został wysłany.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujesz to co jest w ofercie, nie może sprzedajacy niczego więcej żądaj, daj link do oferty.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:33478003 

Sprzedający ma rację, tarcze wymienia się w aucie parami.

Skoro sprzedający ma z tym problem  zgłoś reklamację, powinien ci przysłać dwie tarcze skoro sprzedaje tylko parami.

Rozpocznij dyskusję, zobaczysz jak zareaguje sprzedający. I niczego nie dopłacaj, tylko żądaj dosłania drugiej tarczy.

No i jeszcze uzupełnienie:  w nazewnictwie Allegro sztuka to znaczy często komplet, czasem metr, czasem 10 cm, czasem opakowanie 10 szt.

Więc sprzedający powinien wysłać komplet.

oznacz moderatorów