anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zgłosił do Allegro potencjalną próbę wyłudzenia pieniędzy przeze mnie

justyn173
#9 Pomysłodawca#

Swego czasu zakupiłam u jednego Sprzedającego na Allegro dwie książki, które miałam otrzymać w formacie standardowym. Zamówienie przyszło, owszem, tyle tylko, że jedna z nich była formatu kieszonkowego. Zgłosiłam zwrot, przedmiot odesłałam.

Sprzedający o moim zwrocie z pewnością wiedział. Przyczynę zwrotu też znał. Jakoś na tamtym etapie nie pofatygował się napisać wiadomość, że coś tu jest nie tak. Zwrot książek również otrzymał i też jakoś nieprędko kwapił się odezwać. Dopiero w założonej dyskusji zabrał głos.

Sprzedający tłumaczy się, że wysłane zostały dwa wydania standardowe, wydanie kieszonkowego nawet nie miał na stanie księgarni wobec czego pomyłka po naszej stronie nie była możliwa. Gdyby było inaczej, natychmiast oddałby pieniądze i nawet nie odpisywałby w tej dyskusji.

Teraz napisał w dyskusji, że wykonał zgłoszenie do Allegro w sprawie potencjalnej próby wyłudzenia.

Co teraz? Jak mam udowodnić swoją rację? Złożył zgłoszenie do Allegro i co się teraz będzie działo?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@justyn173 Nie warto i nie ma sensu. Jak trafisz na cwaniaka, to i tak Ci powie, że zdjęcia zmanipulowane. Na pocieszenie powiem Ci, że rzadko się na takich trafia 🙂 Zanim kupisz, przejrzyj komentarze sprzedawcy, zwłaszcza negatywne 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

justyn173
#9 Pomysłodawca#

No właśnie poczytałam sobie jego komentarze, i tez ktoś chociażby w grudniu 2020 roku otrzymał inną książkę niż zamawiał.

No chyba zacznę czytać komentarze przed zakupem. Choć co do komentarzy to może być różnie, czasem ktoś ze złości coś napisze. Ale u tego Sprzedawcy, widzę że temat się jakoś przewija, co do zwrotu gotówki i kontaktu z nim.

Masakra...

 

Allegro mnie uspokaja, że i tak staną po mojej stronie, ale wiem że ten typ Sprzedawcy nie odpuści.

oznacz moderatorów