anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zwleka z wysyłką towaru

Client:43938372
#8 Zapaleniec#

Witam. Od kilku lat korzystam z Allegro i pierwszy raz przydarzył mi się tak duży kłopot ze sprzedającym. Zamówiłam listwę chromowaną do auta, sprzedający szybko ją nadał praktycznie w ten sam dzień. (21 października). Kiedy odebrałam paczkę dnia następnego okazało się, że jest to listwa ale nie chromowana. Otworzyłam dyskusje ze sprzedającym i dogadaliśmy się, że ja odeśle paczkę darmowym zwrotem a on, kiedy przyjdzie wyślę prawidłową. Także paczka została przez sprzedającego odebrana a kontaktu brak. Kiedy poprosiłam o pomoc Allegro, sprzedający zaczął obiecywać wysyłkę paczki i tak mijały kolejne dni. Znowu poprosiłam o pomoc Allegro więc sprzedający wprowadził numer przesyłki InPost i tak od 3 listopada numer przesyłki sobie wisi a nie zostaje ona wysłana. Allegro kontaktuje się ze sprzedawcą ja również, sprzedawca codziennie pisze ze „jutro paczuszka będzie na miejscu” i tak w kółko. Ktoś coś doradzi? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43938372 odstąp od umowy i poproś o zwrot całej kasy jaką wpłaciłeś i kup gdzie indziej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:43938372
#8 Zapaleniec#

Wystarczy napisać odstąpienie od umowy w dyskusji? Bo czas na odstąpienie od umowy przez opcje Allegro już niestety minął. 😐

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43938372 reklamowałeś a sprzedawca nie wywiązał się z obowiązku 14 dni na rozpatrzenie reklamacji powołaj się na niedogodność i długi czas oczekiwania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43938372 Skoro Dyskusja nie pomaga i sprzedawca się z Tobą bawi, wypełnij prosty wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących. Zobaczysz, jak szybko sprzedawca zareaguje, przeprosi, odda pieniądze albo wyśle listwę 🙂 https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia On wie, że grozi to blokadą konta.

oznacz moderatorów

Client:43938372
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie za pomoc! Pozdrawiam 😃

oznacz moderatorów