anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy ktorzy zwrocili kase ale wciąż opisy ich ofert, mogą wprowadzać w błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
bozzzz
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @la_nika

Co robicie ze sprzedającymi którzy wam oddali pieniądze za towar, ale widzicie że dalej [edycja] innych klientów? Na przykład akrylowy sweter sprzedają jako 100% wełniany.

https://allegro.pl/oferta/porzadny-cieply-sweter-kobiecy-tunika-13024123134?snapshot=MjAyMy0wMS0wOVQ...

A tu nowa aukcja:

https://allegro.pl/oferta/porzadny-cieply-sweter-kobiecy-tunika-12838250679?reco_id=90e92bba-b809-11...

Rozmawiałam ze sprzedawcą o tym i wiecie co mi powiedział? Że on nie może zmienić opisu aukcji, ponieważ jego z kolei sprzedawca dostarcza mu towar z takimi właśnie opisami, i mógłby go oskarżyć o nieuczciwe opisywanie jego towaru. Czyli koleś kupuje coś z oszukanymi certyfikatami, mając tego świadomość sprzedaje to klientom, i twierdzi że prawo zabrania mu podać uczciwy opis w aukcji.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bozzzz w takiej sytuacji możesz zgłosić naruszenie zasad w ofertach i opisać co wzbudza Twoją wątpliwość oraz załączyć zrzut ekranu z wiadomością od sprzedającego. Odpowiedni zespół zweryfikuje Twoje zgłoszenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bozzzz
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bozzzz oczywiście posiadasz prawomocny wyrok sądu który stwierdził, że działanie sprzedawcy jest oszustwem? Bo jak nie to trzeba go powiadomić aby czym prędzej założył Ci sprawę o zniesławienie. 

oznacz moderatorów
bozzzz
#8 Zapaleniec#

Czyli bez sądu nie da się ochronić innych kupujących? Dlaczego sl-aw-ek usiłuje mnie przestraszyc?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedawcy nie możesz nazywać "oszustem" bez wyroku sądu i lepiej uważać, napisz to w innej formie np: czy to jest oszustwo > w formie pytania lub podobnie, straszą bo wiedzą że opisy są nieścisłe i wprowadzają w błąd, chcą nabić kasę i nie chcą od kupujących żadnych skarg, pretensji, reklamacji itd. Nie pójdą do sądu z czymś takim ale  unikaj bo większość tych co Ci odpisują to sprzedajacy.🤗

oznacz moderatorów
bozzzz
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, dziękuję, nie mogę już jednak edytować odpowiedzi

oznacz moderatorów