anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca [edytowano] - jakość obsługi to tragedioza

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bilunia2
#8 Zapaleniec#

Chcę uprzedzić potencjalnych kupujących  zainteresowanych ofertą pokarmów dla swoich zwierzaków o jakości obsługi i tragicznym kontakcie ze sprzedającym [edytowano]

Wysłałem do w/w sprzedawcy prośbę o podanie jakie ziarna zawiera oferowana przez niego mieszanka:
https://allegro.pl/oferta/najlepsza-karma-panto-mieszanka-dla-papug-falistych-z-pluramina-2kg-149860...
Pomimo wstępnej deklaracji że sprawdzi "następnego dnia" na magazynie, mija już tydzień i brak konkretnej odpowiedzi. Próba kontaktu telefonicznego to tragedia - nie odbiera, a jak udało mi się w końcu dodzwonić, to pomimo deklaracji, że za godzinkę oddzwoni i poda szczegóły o które prosiłem mija 2 dzień i nie doczekałem się ani telefonu, ani odpowiedzi na zapytanie mail allegro, pomimo że i tam się przypominałem. Chciałem zamówić 5 kg wspomnianej wyżej mieszanki dla papużek falistych więc chcę mieć pewność jakie ziarna zawiera opakowanie, bo jak się okazuje na stronach producenta (Panto) opakowanie tej mieszanki dla falistych ma inną grafikę. Pierwszy raz dzielę się ze społecznością Allegro opinią o sprzedającym w taki sposób, bo pomimo częstych zakupów na Allegro pierwszy raz mi się zdarza takie podejście sprzedającego do kupujących.
Pozdrawiam społeczność

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

@Bilunia2  Dziękujemy za podzielenie się opinią,  odpisał Ci bo musiał , inaczej poszłoby mu po jakości a teraz ma to .... 🤗

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Może to sprzedawca który uznaje jedna zasadę " nie pytaj ,nie będziesz okłamany" .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bilunia2 Dzięki za wiadomość, ale Allegro Gadane to nie jest miejsce na tego rodzaju wpisy. Swoją opinię na temat obsługi najlepiej prześlij bezpośrednio sprzedającemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Bilunia2
#8 Zapaleniec#

Szanowna Pani Moderatorko

Dlaczego mój post założycielski został edytowany w wyniku czego usunięto w nim nick sprzedawcy [edytowano]? Nie sądzę bym podając jego nick naruszył jakiś regulamin.
Ze sprzedającym to ja już się nagadałem i naklikałem i poza jego deklaracjami, że odpisze, że oddzwoni nadal nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Na stronie oferty nie można dodać opinii o sprzedawcy i towarze, dopóki się nie kupi, a ja nie zamierzam kupować kota w worku i później się "kopać z koniem po goleniach".
Tutaj pierwszy raz się odezwałem i opisałem sytuację której doświadczyłem, by przestrzec innych użytkowników Allegro. Stosowną informację wysłałem również do działu rozwiązującego tego typu problemy

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale w czym allegro ma Ci pomóc? nie mozesz kupić u tej firmy, idź do innej... Po co chcesz się męczyć. skor tak wyglada obsługa przedsprzedażowa, to co będzie dalej? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bilunia2 Tak, naruszyłaś regulamin Allegro Gadane. Takimi wpisami możesz naruszyć prawa sprzedającego.

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja i czujesz się niezadowolona — tak, to może być frustrujące, rozumiem to, ale Allegro Gadane nie jest stworzone po to, żeby wystawiać opinie o dla pojedynczych sprzedających. Zwłaszcza że nie doszło tutaj do żadnego naruszenia regulaminu ze strony sprzedającego. Jeśli kontakt z nim Ci nie odpowiada, to poszukaj innej oferty i innego sprzedającego, to najprostsze i najszybsze rozwiązanie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale zastanów się - jaka jest szansa, że wszyscy zainteresowani karmą dla papug zajrzą na to forum??

oznacz moderatorów
Bilunia2
#8 Zapaleniec#

Ten dział, to "Dyskusje kupujących", więc zgodnie z sugestią osoby przyjmującej moje zgłoszenie podzieliłem się tutaj swoimi uwagami. Na tym kończę tego ping-ponga w tym temacie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Bilunia2 Tak dla kupujących ale odpisują Ci sprzedający i oni nie podzielają innego stanowiska tylko jedne słuszne, "kupujący ma kupić i spadać na drzewo".☹️

oznacz moderatorów
Bilunia2
#8 Zapaleniec#

Dzięki za wsparcie i rzetelną uwagę. Nie wpadłem na pomysł, że osaczyli mnie sprzedający😲

Dziwi mnie tylko, że wspiera ich Pani Moderatorka.
Jak widać wszyscy podobnie jak na innych forach oczekują tylko na oklaski.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów