anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca ma odbiór osobisty ale nie mogę wybrać tego z poziomu dostawa i płatność.

bartuch_19
#7 Wielbiciel#

Cześć,

 

Próbuję zrobić zakupy u jednego z lokalnych sprzedawców i chciałbym odebrać produkt osobiście (dostawa 0,00 PLN). Gdzie mogę znaleźć tą opcję? Co prawda gdzieś znalazłem info, że powinienem to móc zrobić z poziomu mapki ale tego tam nigdzie nie widzę:

bartuch_19_0-1605715396637.png

Przykład licytacji, gdzie opcja odbioru osobistego jest udostępniona:
https://allegro.pl/oferta/e-wedel-czekolada-klasyczna-mleczna-90-g-9929463701 

pozdrawiam i proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@bartuch_19 może nie udostępnia odbioru osobistego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bartuch_19
#7 Wielbiciel#

No właśnie raczej wszystko gra:

bartuch_19_0-1605715958904.png

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bartuch_19 Jeśli sprzedający udostępnił odbiór osobisty, ale nie podał adresu odbioru, nie wybierzesz odbioru osobistego. Jeśli podał adres, odnalezienie tej metody jest potwornie skomplikowane. Przy opcjach odbioru w punkcie trzeba kliknąć "pokaż wszystkie na mapie", następnie na stronie z mapą po prawej na górze rozwinąć z listy "odbiór osobisty", potem należy oddalić mapę aby pokazał się punkt odbioru osobistego, następnie przybliżyć mapę i zaznaczyć ten punkt.

oznacz moderatorów

JPN-X
#7 Wielbiciel#

dostawa.jpgdostawa2.jpg

oznacz moderatorów

JPN-X
#7 Wielbiciel#

Sprzedający udostępnił odbiór osobisty, wskazał punkt i godziny, mimo to nie da się wybrać odbioru osobistego przy zakupie. Czy ktoś niepełnosprawny umysłowo projektuje serwis Allegro? Jak to kupić z odbiorem osobistym? Może to jest jakaś tajna opcja dla wtajemniczonych. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Napisz do sprzedawcy i umów się na odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

JPN-X
#7 Wielbiciel#

Fajnie, Allegro samo pozbawia się prowizji od sprzedaży

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@JPN-X kiedyś nie było problemu z wyborem odbioru osobistego. Obecnie tak porobili z tymi paczkomatami, tak się rzucili na tą metodę i promują ją, że ludzie nie patrzą gdzie mieszka sprzedający tylko jak są zdecydowani na zakup to kupują przez payu i zazwyczaj od razuopłacają.

A bywa tak, miałem kilka przypadków, że osoba - klijent mieszkał 3-5-10 czy 20km od domu i można było zapytać przed kupnem gdzie odbiór i nawet nie chodzi o kupno poza portalem bo ważne są w dzisiejszych czasach komentarze tak niechętnie wystawiane przez kupujących.

 Nie wiem chyba nie którym w dzisiejszych czasach nie zależy na otrzymaniu błyskawicznie zakupionego towaru, specjalnie chyba chcą powierzać go firmie kurierskiej aby aby jeszcze go zgubili podczas transportu na te kilka kilometrów a wystarczyło by zapytać, może sam sprzedający mógłby dostarczyć przedmiot (tak jak ja kilka razy już po kupnie i opłaceniu przez kupującego)

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JPN-X Opcję odbioru osobistego znajdziesz po kliknięciu w przycisk "Zobacz wszystkie na mapie". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JPN-X
#7 Wielbiciel#

Co za genialna procedura, do zakupu dostajesz zagadkę gratis! Jakby nie można było dodać punkt odbioru osobistego na liście. Ciekawe ilu kupiło dzwoniąc bezpośrednio do sprzedawcy pomijając Allegro. 

oznacz moderatorów