anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie chcę przyjmować reklamację

Client:119453448
#7 Wielbiciel#

Witam,

Kilka dni temu kupiłem konto Steam z CS GO Prime. Okazało się, że na koncie nie ma CS GO z Prime statusem, dlatego otworzyłem dyskusję. Już potem zrozumiałem, że Prime w tytule nie oznaczało Prime status, a oznaczało Prime Horror II (jakaś darmowa gra). Oczywiście, że to jest oszustwo, dlatego poprosiłem pomocy Allegro w dyskusji. Allegro napisało taką decyzję:

"Klient, przykro mi, że KONTO STEAM | CSGO | PRIME | PEŁNY DOSTĘP okazało się niezgodne z opisem.

Ma Pan prawo do złożenia reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową i Sprzedawca nie ma prawa odrzucić przyjęcia reklamacji. Obowiązkiem Sprzedawcy jest jej rozpatrzenie i wydanie decyzji reklamacyjnej.

Aby poprawnie zgłosić reklamację, proszę o wskazanie swojego roszczenia. Może być to:
- naprawa,
- wymiana,
- obniżenie ceny,
- zwrot pieniędzy.

Sprzedawca od momentu wskazania roszczenia będzie miał 14 dni na wydanie decyzji reklamacyjnej.

M. proszę odnieść się do zgłaszanych niezgodności i niezwłocznie wydać decyzję reklamacyjną. Proszę również nie powoływać się na zwrot, gdyż Kupujący zgłasza reklamację - towar jest niekompletny, czyli niezgodny z opisem. "

Po tej wiadomości napisałem na czacie, że chcę złożyć reklamację, ale sprzedawca nie odpowiada i myślę, że już nie odpowie. Co mam robić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Złóż ją w dyskusji. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:119453448 Czekać, złożyłeś reklamację w dyskusji i to wystarczy, jak minie 14dni to reklamacja jest uznana jak nie odpowie, Po 14dniach dyskusji masz prawo odznaczyć ją jako nierozwiązaną i wówczas dostaniesz wniosek o rekompensatę.

oznacz moderatorów