anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca nie zwrócił pieniędzy za odesłany towar co robić?

piter1re
#8 Zapaleniec#

zakupiłem koszulkę od sprzedawcy carton niestety przysłali co innego wiec dokonałem zwrotu oczywiście po konsultacji ze sprzedawcą niestety też zakończyłem dyskusje jako temat załatwiony a pieniędzy nie widać. Pisałem już kilka razy z prośbami o zwrot i nic ostatnia wiadomość jaką dostałem poniżej 16,05,2021

Witam
Zwrotu dokonaliśmy kiedy ostatnio korespondowaliśmy - nie znam powodów ale zwrot nie dokonał się.
Przed chwilą odesłałem po raz kolejny pieniądze - jutro od rana sprawdzę czy allegro odesłało.
Jutro odezwę się...
pozdrawiam
[edycja]

pomoże ktoś ?

z góry dziękuje 

pozdrawiam 

Piotr 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@piter1re a miałeś maila od allegro że sprzedawca wykonał zwrot ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

piter1re
#8 Zapaleniec#

żadnej informacji nie dostałem sprawdzałem też konto bankowe i nic 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@piter1re to zapewne nie zlecił, może nie ma kasy na allegro finanse 😞 napisz do allegro to otworzą dyskusję https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piter1re ja również nie widzę, aby Sprzedający dokonał zwrotu, w tej sytuacji załóż sprzedającemu dyskusję, po 24h możesz poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro, a w razie problemów złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

piter1re
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź ale dyskusja niestety już została zamknięta tak jak pisałem, ale już widzę reakcję ze strony Allegro oby wszystko dobrze się skończyło. Dziękuję i pozdrawiam Piotr

oznacz moderatorów