anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca obraża w dyskusji

JKM17
#7 Wielbiciel#

Witam, nie zagłębiając się w szczegóły, zakupiłem przedmiot za ok.500 zł. Sporo, ale jak przyszedł do mnie, to okazało się, że totalnie nie działa. Odbywam więc rozmowę telefoniczną ze sprzedawcą, w której dowiaduję się, że mam "odesłać przez Allegro, to zwrócimy pieniądze". Więc odsyłam. Mija 13 dni od odesłania towaru, a pieniędzy dalej nie ma. Piszę w dyskusji do sprzedawcy, że jeszcze nie otrzymałem zwrotu, po dwóch dniach "intensywnej" dyskusji, oczywiście z udziałem allegro, dostaję upragniony zwrot. Niby ok, ale jak wystawiłem stosowny komentarz, że no cóż, problematyczny zwrot itp. dostaję w dyskusji (zapomniałem zamknąć) od sprzedawcy taki komentarz do sytuacji: "otrzymał pan pełną kwote pomimo że odesłał niekompletny zestaw uszkodzony przez niewłasciwy montaż .Czy Pan jest upośledzony ze wystawia negatywny komentarz w takiej sytuacji?". pragnę zaznaczyć, że owszem, odesłałem komplet bez jednego drobnego elementu, oczywiście po uzgodnieniu ze sprzedawcą, i oczywiście nie uszkodziłem zestawu przez niewłaściwy montaż, zamontowałem wszystko kropka w kropkę z instrukcją producenta. Wszystko solidnie zabezpieczyłem na czas transportu, więc nie wiem o jakich uszkodzeniach mówi sprzedawca. Ale do celu, chodzi mi o zdanie, że jakoby miał bym być "upośledzony" w mojej ocenie, raczej wszystko ze mną w porządku. Czy sprzedawcy wolno tak się odnosić w (oficjalnej) dyskusji Allegro?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@JKM17 Zachowanie sprzedawcy niewłaściwe - to się kwalifikuje na interwencję Allegro.

Ty jako Kupujacy kwalifikujesz się na czarną listę ( wiesz ile czasu ma sprzedawca na zwrot pieniędzy? wiesz, ze odsyła się CAŁY zakup?).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@JKM17 Problem w tym, że najczęściej szczegóły są tu najważniejsze potem 😉

Nie powinien się tak odnosić, jednak nic z tym nie zrobisz, możesz iść do sądu się z nim sądzić za zniewagę.

Wszystko kwestia wychowania i umiejętności zachowania spokoju. Widocznie był bardzo zdenerwowany co oczywiście go nie tłumaczy.

Satysfakcją dla Ciebie niech będzie, ze Twoja zła ocena i komentarz go bardziej boli niż Ciebie to co on o Tobie napisał 😉

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów