anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca po wystawieniu opinii straszy.

Skyline220
#8 Zapaleniec#

Witam.

Sytuacja wygląda następująco. Zamówiłem kilka produktów u jednego sprzedawcy. 

Wszystko wyglądało fajnie, szybko wysłane itd. Po otwarciu skrytki w Paczkomacie doznałem szoku. Paczka to był karton w stanie agonalnym, niczym nie zabezpieczony. W środku wszystkie przedmioty latały luzem, a w kartonie była dziura (na szczęście nic nie brakowało).

W dodatku odczułem wrażenie jakby ów sprzedający zrobił z mojej paczki śmietnisko. Wewnątrz były trzy worki po mące śmierdzące straszną pleśnią. 

 

Czując się urażony taką obsługą mojego zamówienia, wystawiłem negatywną ocenę sprzedającego. 

 

Po pewnym czasie otrzymałem meila o treści "

W związku z otrzymanym  komentarzem jeśli nie zostanie on usunięty w ciągu 24 godzin sprawę skierujemy na drogę prawną a wszelkimi kosztami zostanie obciążona osoba go wystawiająca .

 Obsługę prawną prowadzi F******S.A. OCHRONA PRAWNA I WINDYKACYJNA". 

 

 Treść mojego komentarza 

"Komentarz ze względu na sposób w jaki otrzymałem paczkę. Można się postarać bardziej, i nie wrzucać do środka jakiś śmierdzących worków po mące. Wystarczy chociaż owinąć strechem i po problemie. Paczka była jakby krowie z gęby wyciągnięta. Zabezpieczona po pasku taśmy, i przy wyciąganiu z paczkomatu dosłownie była rozdarta. Wewnątrz wszytko luzem, małe elementy miały wielkie prawdopodobieństwo zniknięcia przez rozerwany karton ". 

 

Czy w tych czasach jako konsument nie mam prawa do napisania jak zostałem obsłużony? 

 

IMG_20201216_182112.jpg

IMG_20201216_211322.jpg

 

 

 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Skyline220
#8 Zapaleniec#

Dla świętego spokoju usunąłem. Lecz nie zamyka mi to drogi bo jak widzę mogę ponownie wystawić ocenę sprzedawcy.

Ale pójdę o krok dalej. Jestem trochę uparty, zgłoszę ten fakt listownie do allegro i z cichą nadzieją, że sprzedawca poniesie konsekwencję szantażu.

Niestety mamy takie luki w prawie, że każdy każdego może podać do sądu nawet, jeżeli ma się rację i piszę tylko prawdę. Głos rozsądku w postaci mojej partnerki nigdy się nie myli, jedynie pozostaje czekać aż wyślę komuś z moich znajomych tak, aby miał w tym winę i tak czy siak otrzyma stosowny komentarz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skyline220 Nie powinieneś usuwać, tylko straszy.😣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skyline220 Nie daj się zastraszyć, twoja opinia wpłynie na sprzedawcę i będzie tylko bardziej się starał.

oznacz moderatorów

Skyline220
#8 Zapaleniec#

Komentarz w każdej chwili mogę ponownie wystawić, jednakże poczekam aż allegro się wypowie w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skyline220 I masz prezent, zdalny.😁

oznacz moderatorów