anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca sprzedał mi produkt, zakończył sprzedaż, wznowił ją i zakończył wszystkie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44980000
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, tydzień temu zamówiłem sobie kartę graficzną przez raty i ma ona do mnie trafić ok 6 maja, ale od tamtego czasu sprzedawca periodycznie zakańcza i wznawia swoje aukcje, a teraz wygląda na to, że zakończył wszystkie. Czy to normalne? Nigdy nie widziałem takiego zachowania, czy może to być oszust? Jest na allegro od ok 5 miesięcy. Czy mam powody do obaw?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44980000 nie masz powodów do obaw , allegro gwarantuje bezpieczne zakupy jak sprzedawca nawali  ostatecznie otrzymasz rekompensatę z POK 

oznacz moderatorów
Client:44980000
#9 Pomysłodawca#

A jeśli sprzedawca przykładowo usunie swoje konto lub nie wyśle? Przez to, że wcześnie zakupiłem to mam na zwrot czas do 7-mego. Tak w ogóle to normalne, że karta jeszcze nie przyszła a mi odlicza już czas do zwrotu?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44980000 nie , czas na zwrot / odstąpienie od umowy / zaczyna się liczyć od momentu w jakim wejdziesz w posiadanie przedmiotu czyli odebrania paczki .

oznacz moderatorów
Client:44980000
#9 Pomysłodawca#

W zakupie pisze, że został on opłacony, ma on przyjechać minikurierem inpost 6-tego maja, czy czasem to, że zapłaciłem 17-tego nie ma na to wpływu? Może jakiś zbieg okoliczności? Co w takim przypadku powinienem zrobić? Poczekać czy paczka przyjdzie, czy spróbować POK?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44980000 nie minął jeszcze czas dostarczenia , nie złożysz wniosku do POK . Ni9e ma znaczenia kiedy płacisz , zgodnie z zapisem w UK prawo do odstąpienia od umowy masz w terminie 14 dzi od otrzymania towaru i kolejne 14 na odesłanie ..

oznacz moderatorów
Client:44980000
#9 Pomysłodawca#

Ok, dziękuję za pomoc, jeśli nie przyjdzie to podejmę właściwe kroki.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44980000 po co sprawdzasz ? poczekaj do 6 maja + doręczenie i napisz jak nie dojdzie, bo niedługo nie będziesz mógł spać po nocach, a jak się tak trzepiesz i boisz to do sklepu stacjonarnego, przy zakupie online może paczka zginąć, zniszczyć się, opóźnić lub sprzedawca może nie wysłać, ale na razie nie masz podstaw do obaw 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44980000
#9 Pomysłodawca#

W sumie masz racje, za bardzo mnie to męczy, jakby takie ceregiele odprawiał to napewno by już wyleciał ze strony

Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów