anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca wysłał produkt po anulowaniu zamówienia

Client:97979003
#2 Obserwator#

w środę anulowałem zamówienie a w czwartek przychodzi mi sms od pocztexu że paczka w drodze, czytałem że w takiej sytuacji najlepiej zostawić paczkę w paczkomacie i sama wróci do sprzedawcy tylko problem w tym że zamówiłem paczkę kurierem, a kurier przeszedł akurat gdy nie było mnie w domu i zostawił paczkę u sąsiada więc nie miałem wyboru czy ją odebrać czy nie.

nie wiem czy dobrym pomysłem było otwieranie tej paczki, no ale już otworzyłem (była tak zapakowana że bez problemu ją znowu spakowałem i zakleiłem taśmą ) i okazało się że produkt jest uszkodzony a w opisie pisało że jest używany ale sprawny

kupiona na zwykłym allegro nie lokalnie

była to licytacja nie "kup teraz"

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zrobiłeś to przed wysłaniem to możesz nie odbierać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:97979003 anulowałeś czy dokonałeś zwrotu jak paczka była w drodze  ??? tu są ważne konkretne daty i godziny odstąpienia o nadania ?

Spisz protokół szkody masz na to 7 dni od odebrania, inaczej będzie że przyjąłeś paczkę bez zastrzeżeń,  nie potrzebnie odebrałeś  😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:97979003
#2 Obserwator#

zakup anulowany w środę 8 marca o 14:27, a w czwartek 9 marca o 14:51 dostałem sms że paczka wysłana

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:97979003 czyli było nie odbierać 😞  teraz spisz protokół szkody żeby nie było na Ciebie że uszkodziłeś 🙂 i poproś sprzedawcę o odebranie paczki, która nie należy do Ciebie od momentu anulowania = odstąpienia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:97979003
#2 Obserwator#

kurier przeszedł akurat gdy nie było mnie w domu i zostawił paczkę u sąsiada więc nie miałem wyboru czy ją odebrać czy nie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Składaj reklamację jak jest towar niezgodny z opisem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97979003 Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów