anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca wysyłał zakupiony przedmiot inną metodą niż była zaznaczona..

czechus1993
#1 Nowicjusz#

Parę dni temu zakupiłem buty i zaznaczyłem metodę dostawy jako Inpost - mam blisko idę i odbieram. Lecz bez uzgodnienia ze mną wysyłał przesyłkę za pomocą poczty polskiej, gdzie nie ma mnie w domu praktycznie dlatego unikam kurierów. Nie ukrywam podniosło mi to ciśnienie bo nie tak sobie życzyłem. Co zrobić w tym przypadku? Przedmiot zapłacony zależy mi na butach ale sprzedawca bez uzgodnienia kombinuje jak jemu wygodniej....

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

sophie-bunny
#13 Ambasador#

Jesteś pewien, że wybrałeś paczkomat? Przejdź do zakładki Moje zakupy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione, kliknij w Szczegóły zakupu i sprawdź.

oznacz moderatorów

ares_
#12 Orędownik#

Otwórz dyskusję ze sprzedawcą i zapytaj dlaczego zmienił formę dostawy oraz poproś o ponowną wysyłkę. Sprzedawca ma obowiązek wysłać zamówienie tak jak zaznaczyłeś w zamówieniu. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@czechus1993 Sprzedawca nie wywiązał się z umowy i nie dostarczył towaru zgodnie z podanym przez Ciebie adresem, nie musisz go więc odbierać. Paczka wróci do sprzedawcy, a Ty możesz zażądać w tej sytuacji zwrotu całej wpłaconej kwoty lub ponownej wysyłki na koszt sprzedawcy na adres podany przez Ciebie podczas zakupu. Jeżeli sprzedawca będzie Ci stwarzał problem, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i po 24 godzinach poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów