anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status zakupów przez Inbank

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

Witam Mam pytanie dokonałem zakupów na raty przez ofertę banku Inbank Raty zostały przyznane , umowa podpisana a przedmioty nie kupione i są w koszyku. Co w takiej sytuacji ? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz sprzedający musi potwierdzić dostępność towaru i wówczas on trafi w " Moje zakupy".

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

Dziękuję za szybka odp. Przestraszyłem się trochę że raty podpisane a towaru nie ma jako zakupiony 

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

Powiem że trwa to już sporo czasu - pierwszy raz się z tym spotkałem. To jest teraz normalne bo mam wrażenie że wcześniej nie występował tego rodzaju problem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile wniosków składałaś? może więcej niż jeden i dopiero po zatwierdzeniu przez bank dojdzie do zakupu, no i oczywiście jak towar jest nadal dostępny. Skąd masz informacje o akceptacji wniosku? Inbank  kontakt@inbankpolska.pl tel 801-805-805. 

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

składałem jeden wniosek - strona inbank po wysłaniu przelewu 1 zł kręci się i pisze przekierowanie w toku.... natomiast z inbank przyszedł email do podpisania umowy sms i weryfikacji i dostałem natychmiastową odpowiedz że umowa podpisana weryfikacja pomyślna a strona dalej się kręci i pisze przekierowanie w toku.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz sms że wniosek jest zaakceptowany to czekaj do poniedziałku.

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

nie mam zwrotnego sms że wniosek został zaakceptowany ta informacja jest na stronie po wysłaniu przelewu na 1 zł i tyle - może to jakiś błąd ? I tak teraz to muszę czekać Dziękuje za odp

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zatwierdziłeś wniosku to dlatego nie masz zakupu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anttiquariat Robiłeś przelew weryfikacyjny 1 zł? Jeśli tak, bank musi sprawdzić Twoje dane. Weryfikacja trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Poczekaj do poniedziałku, przedmioty trafią do zakładki Moje zakupy. 

Sprzedawca niczego nie musi potwierdzać. 

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

Teraz mam informacje  w email tej treści 

Twoja oferta kredytowa jest ważna do czwartku

Kliknij w poniższy przycisk, aby dokończyć wniosek.

Zajmie to tylko kilka chwil!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anttiquariat No więc kliknij i zatwierdź wniosek. 

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

zrobiłem zgodnie i po zalogowaniu się do konta jest podobna sytuacja strona inbank kręci się 

 

Zrzut ekranu 2021-11-27 o 20.03.41.png

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

niepokojące jest to że mam już umowę na raty podpisaną to co tu weryfikować ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz umowę na ten zakup?

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

tak podpisana przez sms

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

wyczyszczenie i zmiana przeglądarki niestety nie pomaga 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc zostaw to wszystko i poczekaj do poniedziałku. W poniedziałek daj znać, jeśli nadal będzie problem. 

oznacz moderatorów

anttiquariat
#5 Poszukiwacz#

ma tylko jeszcze jedno pytanie Czy jeżeli jeden z przedmiotów został już sprzedany i znikł z mojego koszyka transakcja zostanie anulowana automatycznie czy tez muszę tyle czekać czy muszę rozwiązać teraz tą umowę samodzielnie ?

oznacz moderatorów