anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Steam gift, używanie VPN i proponowanie przez sprzedającego konta zamiast klucza

zwierzaak96
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie. Przede wszystkim w opisie aukcji znajduje się informacja o zakupie "steam gift" czyli klucza produktu na platformę steam oraz że do klucza potrzebne jest uzycie VPN. Po zakupie sprzedający przesyła instrukcję zamiast klucza, w której nakłania kupującego do złamania zasad Steam i użycia VPN co niestety jest niedozwolone i może skończyć się blokadą konta steam (sprzedawca nigdzie o tym nie informuje). Ponad to sprzedawca oferuje 3 możliwości z czego jedną z nich jest wybór konta steam, co jest już zabronione na Allegro.
Poprosiłem o zwrot pieniędzy ponieważ sprzedawca nie dostarczył mi klucza produktu po zakupie tylko instrukcje jak połączyć się przez rosyjskie serwery tak aby sprzedawca z innego konta mógł "dać" mi grę. Wymagał przy tym dodatkowych zakupów celem zmiany regionu i waluty Steam.

Przesyłam fragment instrukcji którą otrzymałem.

"Poniżej przesyłam kilka możliwych sposobow aktywacji gry. Niech Państwo wybiorą dla siebie najwygodniejsza opcje.

Prosze szczegołowo przeczytac cala instrukcje.

Istnieje kilka możliwych sposobow aktywacji tak, aby Panstwo moglo bez problemu wyrbac najkorzystniejsza forme dodania gry.

1. Otrzymuje Panstwo nowe nieużywane konto z zakupiona gra, otrzymujesz pełen dostęp do konta. Możesz zmienić adres email, hasło i wszystkie inne możliwe do zmiany dane. Konto otrzymujesz na własność, nikt inny nie ma do niego dostępu. D0 KONTA ZAŁĄCZAM INSTRUKCJE JAK GRAĆ NA SWOIM GŁÓWNYM KONCIE.

2. Mogę aktywować grę na Państwa głownym koncie. Aby dokonać tej aktywacji proszę przesłać mi dane dostępowe do konta ( Login, Hasło) a ja dokonam aktywacji gry na Państwa koncie. Proszę pamiętać, aby wyłączyć STEAM GUARD, a następnie wylogować się z konta i oczekiwać na moja wiadomosc z informacja o zakończeniu aktywacji, a wtedy bedzie mozna zalogowac sie na konto

3. Otrzymuje Państwo Gifta na swoje głowne konto. Wymagane będzie zmienienie regionu na steam na kraj, ktory wskaże poźniej ( zmiana będzie wymagała użycia lokalnej metody płatności dla danego kraju ) jak i użycie vpna w celu dodania gry do biblioteki.

Prosze w odpowiedzi na ta wiadomosc wskazać numerek, ktora opcja pasuje Państwu najbardziej. UWAGA: KILKA WSKAZÓWEK PONIŻEJ !


JEŚLI WYBIORĄ PAŃSTWO OPCJĘ NR.1 TO DO ZAKUPIONEJ GRY WYSYŁAM RÓWNIEŻ DODATKOWA GRĘ (MOŻECIE PAŃSTWO SOBIE WYBRAĆ Z MOICH AUKCJI ( PROSZE WYBRAC DODATKOWA GRE W PRZEDZIALE GRA OD 20-39 PLN)

JEŚLI WYBIORĄ PAŃSTWO OPCJĘ NR.2 TO PROSZE PAMIETAC, ABY WYŁĄCZYĆ STEAM GUARDA PONIEWAZ WIEKSZOSC OSOB O TYM ZAPOMINA


JEŚLI WYBIORĄ PAŃSTWO OPCJĘ NR.3 TO WYSLE INSTRUKCJE JAK SAMEMU DOKONAĆ ZMIANY REGIONU NA STEAM."

Myślę że nie jest to produkt zgodny z opisem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

zwierzaak96
#1 Nowicjusz#

Dorzucam opis aukcji:

"

MY SUMMER CAR - Steam Gift

Gifta aktywujesz samodzielnie na swoim głównym koncie steam. Gift z grą przeznaczony wyłącznie na platformę STEAM, po otrzymaniu produktu wystarczy tylko pobrać grę z oficjalnych serwerów Steam. Nie wymaga dodatkowych aktywacji. Grę można bez problemu użytkować w Polsce, gra zostanie na zawsze przypisana do Twojego konta.

Wymaga jednorazowego użycia programu typu VPN. Wysyłam instrukcje na maila wyjaśniającą jak tego dokonać.

Platforma STEAM - wersja cyfrowa.

Brak blokad regionalnych - gra działa w każdym kraju.

Dostępny język: polski, angielski, inne.

Tryb rozgrywki: singleplayer + multiplayer (jeżeli gra udostępnia ten tryb)"

oznacz moderatorów

Client:41177591
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,
Proszę 1 opcję.

oznacz moderatorów